Як створити обмежену обліковий запис.

Створення облікового запису користувача з обмеженими правами може знадобитися при необхідності захисту комп'ютера від недосвідчених користувачів, заборони встановлення нового програмного забезпечення або зміни налаштувань операційної системи, пов'язаних із забезпеченням функціональності.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в розділ «Панель управління» для виконання операції створення нового облікового запису користувача з обмеженими правами.
2
Виберіть пункт «Облікові записи користувачів» і розкрийте вузол «Створення облікового запису» в діалоговому вікні.
3
Введіть бажане значення імені користувача у відповідне поле і натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
4
Застосуйте прапорець на полі «Обмежена запис » в наступному діалоговому вікні та натисніть кнопку «Створити обліковий запис » для застосування обраних змін.
5
Поверніться в меню «Облікові записи користувачів» і розкрийте вузол «Зміна облікового запису» для виконання необхідних операцій редагування параметрів створеного облікового запису.
6
Оберіть функцію «Зміна імені» і вкажіть бажане значення у відповідному полі для заміни імені користувача або скористайтеся опцією «Зміна типу облікового запису» для підвищення або зниження статусу вибраного облікового запису.
7
Вкажіть пункт «Зміна зображення» і виберіть бажаний малюнок для заміни піктограми облікового запису.
8
Натисніть кнопку «Змінити» або скористайтеся кнопкою «Пошук інших малюнків» для можливості використання нестандартного зображення або фотографії.
9
Вкажіть команду «Видалити пароль» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Видалити пароль» в діалоговому вікні при необхідності заборони парольного захисту, або скористайтеся опцією «Видалити обліковий запис » та натисніть кнопку «Видалити» в новому діалоговому вікні для видалення обраного користувача.
10
Пам'ятайте, що в різних версіях операційної системи Microsoft Windows найменування різних пунктів меню і використовуваних кнопок можуть відрізнятися, але алгоритм дій залишається тим самим.