Як скласти меню для табору. меню дитячого табору.

У деяких випадках складання меню - це обов'язкова вимога. Необхідно воно, наприклад, для організації роботи дитячого табори. Адже раціональне і ретельно підібране харчування дітей - запорука їх росту і гармонійного розвитку. Тому кухарям потрібно приділяти особливу увагу складанню меню для табори.
Інструкція
1
Обов'язково розрахуйте, скільки потрібно для дітей білків, жирів і вуглеводів. Всі вони необхідні для правильного росту і розвитку зростаючих організмів. Так, наприклад, білки є головним джерелом для будівництва нових клітин. Жири допомагають підтримувати імунітет і живлять організм вітамінами А, В, К і Е, а також насиченими жирними кислотами. Вуглеводи ж активно регулюють всі обмінні процеси в організмі дитини. Виходячи з цього, складаючи меню для дитячого табори, потрібно враховувати незамінність кожного з цих речовин і грамотно розподіляти їх в денному раціоні дітей. Ідеальним співвідношенням білків, жирів і вуглеводів у дитячому меню вважається 1: 1: 4,5.
2
Далі необхідно враховувати і кількість прийомів їжі дітьми. Як правило, для виховних та освітніх установ, до яких відносяться і табори, вибирають 4-5-ти разове харчування. А саме меню розраховують або відразу на тиждень, або на дві. Щоб правильно скласти його, скористайтеся порадами, які дає РАН і ВООЗ. Вони на основі досліджень розробляють ідеальні схеми живлення, які вам потрібно тільки адаптувати під потреби вашого табори.
3
Враховуйте при складанні схеми живлення і той факт, що частина продуктів повинна даватися щодня. До них відносяться м'ясо, молоко, масло, цукор, хліб та овочі. Частина продуктів включається в раціон дітей періодично. Це сметана, сир, яйця, риба і сир. Але розподілити ці продукти потрібно так, щоб протягом тижня діти отримали покладається набір їжі повністю.
4
Також при складанні меню необхідно враховувати і час доби, в який продукти будуть вживатися. Так, наприклад, їжу, багату білками, потрібно давати в першій половині дня. Адже вона позитивно впливає на обмін речовин і активізує нервову систему. До того ж, подібна їжа довше перетравлюється.
5
Поєднуйте у своєму меню продукти по засвоюваності. Так, м'ясні страви потрібно поєднувати з овочами, до круп'яних супів на друге додають овочеві страви і т.д. А самі овочі обов'язково повинні бути різноманітними. Те ж саме стосується фруктів, ягід, зелені і т.д. Все це забезпечує кращу ферментацію зростаючих організмів і допомагає кращій засвоюваності продуктів.
6
Коли відсутні будь-які продукти, то їх замінюють рівнозначними. Але при цьому стежте, щоб вони особливо підходили за вмістом білків і жирів. Тобто не можна замінювати овочі крупою, молоко чаєм і т.д. Тільки користуватися подібними заміщеннями часто не варто. Але якщо вже зовсім нікуди подітися, то як виняток натуральні продукти можна навіть замінити на консервовані. Найкраще для цього вибирати ті, які спеціально призначені для дітей.
Корисна порада
Обов'язково розраховуйте всі продукти в необхідній кількості. Для цього всі приготовані страви розписуються в схемі живлення по грамах, припадає на одну дитину.