Як скласти статут організації.

Статут - це основний і єдиний установчий документ організації з організаційно-правовою формою товариство з обмеженою відповідальністю. При складанні статуту необхідно враховувати кількість засновників, а також стежити за змінами в законодавстві Російської Федерації.
Вам знадобиться
  • - документи засновників компанії;
  • - чинне законодавство РФ;
  • - ручка.
Інструкція
1
Вкажіть повне, скорочене найменування підприємства, а також, якщо це необхідно, іноземною мовою і мовою народів Російської Федерації.
2
Впишіть адресу місця знаходження Товариства з обмеженою відповідальністю. Якщо у підприємства один засновник, то дозволяється вказувати адресу місця проживання одноосібного виконавчого органу - генерального директора товариства. Якщо у організації кілька засновників, то слід написати адресу місця знаходження компанії.
3
Напишіть найменування особи, керуючого організацією. Звичайно їм є директор організації , який слід називати одноосібним виконавчим органом. Вкажіть термін повноважень керівника Товариства. Якщо у фірми один засновник, то бажано написати 5 років або безстроково, коли два і більше - три, п'ять років або безстроково.
4
Пропишіть права і обов'язки засновника (засновників) Товариства. Встановіть порядок розподілу прибутку від здійснення діяльності підприємства. Напишіть порядок зберігання документів організації .
5
Впишіть цілі і види діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю. Рекомендується писати, що діяльність вашої організації не обмежується тими видами, які прописані в Статуті. Ваша компанія може займатися будь-яким видом діяльності, що не забороняються законодавством Російської Федерації.
6
Визначте розмір статутного капіталу. Встановіть порядок його оплати засновникам Товариства, а також впишіть види коштів, за рахунок яких він може поповнюватися (готівкові грошові кошти, майна та інше).
7
Надайте вільний вихід учаснику Товариства або забороніть такої. Пропишіть порядок і терміни виплати частки вибулому засновнику, а також її ціну (вартість чистих активів, номінальна вартість і т.п.). Рекомендується встановити переважне право, суть якого полягає в тому, що в разі продажу частки одного з учасників першочергове право надається іншому засновнику. Також впишіть можливість передачі в спадщину частки вибуває учасника або забороніть її.