Як почати торгувати.

Найпоширеніший вид бізнесу, який не потребує практично ніяких спеціальних знань - це торгівля. Процес купівлі за дешевшою ціною і продажу за дорожчою досить простий, але і тут є своя специфіка - знайти дешеві ринки споживання не так вже легко. Якщо ви вирішили почати торгувати, необхідно все робити строго по схемі, не допускаючи неясностей і неточностей на кожному кроці.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - підключення до інтернету
Інструкція
1
Визначте свою цільову групу і постачальників. Ключовим моментом після визначення цільової групи є виявлення її потреб. Це необхідно як для того, щоб правильно вибудує товарно-цінову політику, так і для того, щоб в разі чого було можливим організувати торгівлю будь-яким товаром, що не входять спочатку в вашу пропозицію.
2
Знайдіть найбільш дешевого й оптимального постачальника. Оптимальність необхідно проаналізувати, виходячи з ціни, за яку він готовий відпускати товар, витрат на доставку/логістику і якості, яку він пропонує. Безсумнівно краще злегка переплатити за якість, ніж, продешевив, розбиратися з натовпами незадоволених покупців.
3
Зовсім необов'язково на перших кроках відкривати торговельну площадку. Ви можете створити сайт або скористатися можливостями соціальної мережі. В цьому випадку ви відправляєте товар після того, як він прибув до вас, за пересилку також платить покупець. В цьому випадку ви навіть можете працювати по стовідсотковою передоплатою і не використовувати свій капітал зовсім.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не женіться за найдешевшим пропозицією - воно може означати підробку або неякісний товар.
Корисна порада
Намагайтеся щоб всі ваші групи товарів були взаємопов'язані небудь мали загальну спрямованість.
Ви вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю і роздумуєте про відкриття точки або навіть магазину з продажу одягу. Як же організувати цей бізнес, щоб товар не залежувався на полицях?
Інструкція
1
Вивчіть ринок одягу в вашому місті (конкуренти, асортимент, попит). Визначтеся з формою організації торгівлі (прилавок, самообслуговування). Виберіть, який саме одягом ви будете торгувати, для яких цілей, і хто буде вашими потенційними покупцями. Це може бути магазин (або точка) по продажу жіночого, чоловічого, дитячого одягу та т.п. Ви також можете продавати і супутні товари.
2
Складіть бізнес-план вашого торгового підприємства або доручіть це фахівцеві. З'ясуйте, чи достатньо у вас на даний момент коштів для початку торгівлі. Запам'ятайте, що непередбачені видатки становлять левову частку витрат на підприємство.
3
Ліцензія на торгівлю одягом не потрібна. Однак в установчих документах вашого ІП, ТОВ і т.д. повинні бути вказані коди, які підтверджують, що ваша організація займається торгівлею.
4
, повідомте про Роспотребнадзор про те, що ви починаєте торгівлю. В заяві вкажіть вид товару (одяг), який збираєтеся реалізовувати.
5
Якщо ви плануєте відкривати магазин, придумайте йому назву, яка б подобалося вам, потенційним покупцям, і було б милозвучною. Виберіть розташування для магазину. Якщо ви збираєтеся відкривати точку на ринку, виберіть не той ринок, який найближче від вашого будинку, а той, куди приходить найбільше покупців.
6
Отримайте необхідні документи і висновки в СЕС і пожежної охорони в тому випадку, якщо ви хочете почати торгівлю в окремому приміщенні або орендуєте його частину.
7
Закупити товар і необхідне обладнання. Подбайте про те, щоб на всі товари були сертифікати якості. Але якщо ви робите закупівлі на зарубіжних або столичних ринках, то постарайтеся заздалегідь з достовірних джерел дізнатися про надійність передбачуваних постачальників. Товар повинен надходити безперебійно, тому відразу продумайте схему поставок.
8
Якщо ви відкриваєте магазин, обов'язково дайте рекламу в ЗМІ, подбайте і про зовнішню рекламу.
9
Розкладіть товар так, щоб його було зручно брати з полиць, вішалок. Цінники повинні бути написані крупним шрифтом.
10
Найміть персонал і не забудьте про охорону магазину чи торгової точки.