Як навчитися не думати про погане. Як перестати думати негативно.

Багато людей схильні малювати світ в похмурому світлі і часто хвилюються з несуттєвим приводів, їх дошкуляють думки про минуле і майбутнє. Вони або думають, ніби щось зробили неправильно, або що доведеться робити щось неприємне в майбутньому. Щоб позбутися зайвої тривоги, потрібно навчитися не думати про погане.
Інструкція
1
По-перше, переконайте себе, що зроблено все можливе в неприємному для вас справі. Ігнорувати сигнали про те, що щось зроблено недобре, не можна, це означає просто знімати симптоми, що не вилікувавши причину хвороби. Можна опинитися в ще більш неприємної ситуації. Тому дотримуйтесь принципу «Роби, що повинен, і будь що буде», тобто робити все від вас залежне і далі просто чекати.
2
По-друге, дозвольте собі думати про погане. Головне - не зациклюватися на самому наявності нехороших думок. Скажіть собі, що маєте право відчувати і думати, що хочеться. Саме від цього ви перейдете до того, що думки почнете вибирати самі.Начінайте кожного робочого дня з генерування 5 ідей поліпшення вашої роботи і підвищення продуктивності праці. Думка не можна вбити, її можна тільки замінити на іншу.
3
По-третє, відкрийте в собі художника, співака, письменника. Чому б вам не прогулятися в магазин за акварельними фарбами і альбомом, нотами, красивою зошитом - майбутнім щоденником успішної людини. В інтернеті можна знайти полотна улюблених художників, які можна поставити в якості заставки на робочий стіл, мелодії-караоке пісень і тексти до них, безкоштовні книги по цікавлять вас тем. Можливо, ви зовсім забули про себе і свої потреби. Занурення в захоплення дозволить вам скинути важкі емоції і розслабитися. Добре також намалювати те, що лякає, і спалити. У вогні згорить частина вашої тривоги.