Як купити нерухомість в США.

Купити нерухомість в США має право будь-який іноземний громадянин. Якщо ви вирішили придбати будинок або квартиру в Америці, вивчіть тонкощі ринку нерухомості країни і особливості майбутньої угоди. Озброївшись необхідними знаннями, ви мінімізуєте помилки та ризики.
Вам знадобиться
  • - відправитися в США;
  • - вибрати нерухомість;
  • - найняти агента;
  • - придбати житло.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з типом нерухомості. Це може бути квартира, будинок, комерційна будівля і т.д. Виберіть штат і район і наведіть довідки щодо якості житла, інфраструктури, рівня життя і цін в даному місці. Спочатку зробити це можна через інтернет.
2
Якщо ви купуєте нерухомість з метою її подальшої здачі в оренду, при виборі житла зверніть увагу на можливості оренди. Наприклад, новобудови і багатоквартирні будинки можна вигідно і швидко здати. А ціни на престижну нерухомість тримаються на певному рівні навіть в кризу.
3
Вирушайте в Америку. Досконально вивчіть вибрані вами райони і поцікавтеся у відділенні поліції про кримінальну ситуацію в цих місцях. Визначившись з типом житла і районом, найміть ріелтора. Віддайте перевагу фахівцеві, що працює з житлом в обраному вами районі. Він буде досконально розбиратися в особливостях даної місцевості і в інших важливих питаннях.
4
Вибравши нерухомість , уточніть, наскільки завищена продажна ціна. Після цього складіть з агентом по нерухомості договір про покупку і пропишіть ціну менше заявленої на 10-15%. Якщо в ході інспекції житла з'ясуються негативні деталі, які приховав продавець, у вас буде можливість розірвати договір без будь-яких фінансових втрат.
5
Якщо продавця потроїть запропонована вами ціна, і він підпише ваш договір, документ буде відразу зареєстрований в незалежній компанії, яка займається оформленням угод з нерухомість ю і зберіганням грошей, призначених для операції. Потім будуть проведені інспекції житла (законність володіння, загальний стан і т.д.), і ви з продавцем отримаєте акти перевірок.
6
Підпишіть завершальну угоду і призначте дату закриття угоди. Як правило, період закриття триває близько місяця. Отримайте документ про право власності, в якому буде прописана дата вашого вступу в права власника. З цього моменту ви станете власником нерухомості в США.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dAErDsJ13L0