Як організувати торгівлю.

Для того, щоб максимізувати прибуток, одержуваний від підприємства, необхідно не тільки знайти найбільше можливу кількість клієнтів, але і відповідально поставитися до витрат, які несе підприємство під час здійснення діяльності, інакше продажу зводяться до забезпечення діяльності підприємства і не несуть за собою ніякого принесення прибутку. Організувати торгівлю потрібно, виходячи, в першу чергу, з мінімізації витрат і собівартості.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Виявіть цільову групу, на яку орієнтований ваш товар. Визначтеся з тим місцем, яке оптимально як по оренді, так і по прохідності серед вашої цільової групи. Основним критерієм при цьому має бути співвідношення ціна/прохідність.
2
Проведіть рекламні заходи, будь то роздача флаєрів, реклама вашої організації в місцях, наближених до її розташуванню, або відкрита дегустація продукту. Так чи інакше, все це сприяє залученню клієнтів.
3
Виробіть необхідний характер оплати праці працівників. Визначте час найбільшою і найменшою завантаження вашої організації та у відповідності з цим визначте робочий графік найманих працівників.
4
Відстежите свої витрати на закупівлю товару, перевірте, чи вірний той факт, що ваші витрати на закупівлях мінімальні. У разі, якщо це не так, шукайте постачальника з більш прийнятними цінами.
5
Передивіться логістику на предмет вироблення більш вигідною моделі доставки. Можливо, той маршрут, яким зараз до вас доставляється товар, є хорошим, але може бути, він не є оптимальним.
Зверніть увагу
Вигідніше мати малий штат і регулярно виплачувати їм премії ніж мати великий штат і високу плинність кадрів.
Корисна порада
Чим менше ви витрачаєте, тим більше ви в змозі маніпулювати ціною на товар.