Як назвати магазин секонд.

Деяким людям подобається економити гроші і знаходити штучні предмети одягу в магазинах Second Hand. Покупці із задоволенням зайдуть в подібний відділ, розташований в іншому місці. Щоб не упустити потенційних клієнтів, в назві магазину треба відобразити його специфіку.
Інструкція
1
Запишіть слова, пов'язані з асортиментом магазину. В список можуть увійти не лише назви предметів одягу чи взуття, а й родинні фрази: одяг, другі руки, недорогий, Антонов - прізвище власника магазина - і т.д. Чим довше вийде список, тим легше буде вибирати підходящий варіант на наступних кроках. Не поспішайте, щоб не довелося починати спочатку.
2
Додайте до знайдених словами фразу "Second Hand". Залиште в списку тільки осмислені назви: одяг Second Hand, недорогий Second Hand, Антонов Second Hand і т.д.
3
Подумайте, як скоротити отримані вирази. Довгі назви можуть бути погано запам'ятовуються. Після скорочення із фрази «одяг Second Hand» вийдуть варіанти «Так - Second Hand» і «Одягни Second Hand». Таким чином початкові варіанти призведуть до нових ідей.
4
Проранжуйте список в порядку убування, щоб відсіяти самі нецікаві варіанти. Залиште в ньому не менше семи-дев'яти фраз, з якими можна працювати далі. Зайві варіанти поки не викидайте - можливо, до них доведеться повернутися, якщо щось піде не так.
5
Решта фрази напишіть на окремих картках. Попросіть допомоги у знайомих, які бажають вам успіху. Показуйте по одній картці і просите відразу сказати, чому така назва сприймається як хороше або погане. Записуйте на обороті все, що почуєте. Так опрацюйте всі варіанти.
6
Враховуючи сказане, внесіть зміни в найбільш вдалі фрази. Проведіть ще раз мозковий штурм за допомогою методу, використаного на п'ятому кроці. Після цього має вийти гарне назву, яка буде зрозуміло перехожим, що йде повз магазин.
Зверніть увагу
Якщо у магазина уже є приміщення, розрахуйте розміри вивіски з назвою. Смоделируйте на комп'ютері або папері варіант, що враховує пропорції, щоб приблизно знати, чи буде це вдало виглядати.