Як назвати магазин тканин. особливості відкриття магазину тканин.

Магазин тканин люди відвідують не щодня. Тому назва повинна бути незабутнім, щоб покупці могли розповідати про хороше магазин знайомим, і ті не забували почуте через кілька днів або тижнів.
Інструкція
1
Залучіть до роботи 7-10 друзів. Напевно в оточенні є любителі вирішувати головоломки, цікаві завдання. Вони будуть раді допомогти, бо відчувають задоволення від розумового напруження. Не кожен день доводиться вибирати назва магазину, тому не можна упускати можливість.
2
Дайте кожному завдання - опрацювати словник по одній з букв алфавіту. Можна використовувати будь енциклопедичний словник, не пов'язаний з вузькою сферою діяльності. Треба підібрати слова, що асоціюються з тканинами або якось підходять за змістом. Приклади слів: мода, шиття, різнобарв'я, вибір і т.д. Нехай помічники записують навпроти кожного слова ідеї, завдяки яким слово здається підходящим.
3
Зберіть отримані варіанти в один список і розмістіть його на сайті. Не потрібно робити складне оформлення, головне, щоб слова можна було скопіювати мишкою або завантажити список у вигляді файлу.
4
Організуйте серед жителів найближчих будинків конкурс на вибір кращої назви. Повідомте, що можна використовувати розміщені на сайті заготовки. Коли є початкові варіанти, нові ідеї з'являються швидше. Такий метод має кілька додаткових переваг. По-перше, вийде ненав'язлива реклама нового магазину. По-друге, коли люди беруть участь в створенні чогось, з'являється почуття приналежності, творення. Такі клієнти будуть прихильниками «свого» магазину. А головне - з'явиться більше варіантів для вибору назви. Пообіцяйте всім учасникам конкурсу знижку в день відкриття. Навіть якщо запропонують невдалі назви та отримають знижку «даром», нехай стають покупцями. Переможцю ж обіцяйте приз.
5
Розгляньте надійшли заявки і зробіть остаточний вибір. Запросіть у журі людей, які підбирали слова на другому кроці. Нехай виберуть п'ять-сім вдалих назв, а остаточне рішення - за вами. Влаштуйте друзям свято, щоб подякувати за роботу.