Як назвати своє турагенство.

Навряд чи туристичне агентство буде працювати «по одному маршруту», навіть якщо на початку діяльності така ідея здається підходящою. Адже хочеться обслуговувати постійних клієнтів, а вони відпочиватимуть в різних місцях. Тому назва агентства не потрібно прив'язувати до географічних об'єктів.
Інструкція
1
Складіть список нейтральних слів і виразів з теми «Туризм». Нейтральними можна вважати фрази, не прив'язані до якоїсь місцевості. Можливі варіанти: рюкзак, намет, подорож, кругосвітка, пригода, відпочинок і т.д. Не обмежуйтеся коротким переліком, щоб далі з'являлося багато ідей.
2
Підготуйте список підходящих прикметників. З туризмом можуть бути пов'язані емоційні слова: веселий, захоплений, спритний, святковий, довгоочікуваний і т.д.
3
З'єднайте результати першого і другого кроків, щоб отримати безліч варіантів. Вийдуть і безглузді, і відповідні фрази: веселий рюкзак, весела палатка, веселу подорож, весела кругосвітка і т.д. Якщо в назві відразу щось бентежить або з'являються небажані асоціації, ставте знак питання. Чи не викреслюйте ці варіанти відразу, бо фразу можна якось змінити, якщо ідея здається цікавою.
4
Виберіть п'ять-сім кращих кандидатів у назву, концентруючись на отриманої ідеї. Це означає, що можна залишити занадто довгі або безглузді формулювання, якщо суть відображена вірно.
5
Скоротіть або видозмінити назви до прийнятного варіанта. Робіть це так, щоб зберегти закладену в фразу ідею.
6
Порівняйте отримані назви з уже наявними на ринку і зупиніть вибір на одному - що відрізняється від усіх. Треба подивитися по рекламним повідомленням, що пропонують конкуренти. Якщо якась ідея виділяється із загальної маси, назва може виявитися таким, що запам'ятовується. Швидше за все, на ньому і треба зупинитися.
7
Покажіть кращий варіант друзям, щоб почути думку з боку. При цьому можуть з'явитися відмінні варіанти зміни назви в ще краще.
Корисна порада
Візьміть рекламну газету, де розміщені оголошення від турагентств. Напишіть на невеликому листку обраний варіант і «приміряйте» його до рекламних текстів - замість назв конкурентів. Якщо буде виглядати гармонійно, все в порядку. Може бути, попутно з'являться нові рекламні ідеї.