Як назвати стоматологічну клініку.

Щоб виділитися серед конкурентів, над вибором назви доведеться попрацювати, бо стоматологічних кабінетів, клінік відкривається багато. Серед них зустрічаються ідентичні, а тому не запам'ятовуються назви.
Інструкція
1
Запишіть фрази, які характеризують страхи і сумніви людей. Деякі бояться йти до стоматолога, бо переконані в чомусь хворобливому. Якщо відобразити в назві надію на інший результат, можна викликати у потенційних клієнтів цікавість і, як мінімум, закріпити цю ідею в пам'яті. Деякі підходящі слова: біль, дірка, свердло, нерв, сором і т.д. Чим більше буде слів, тим простіше знаходити ідеї для назви.
2
Переробіть варіанти в їх протилежності або підходящі за змістом позитивні слова, що характеризують вигоди від процедури. Так вийдуть ідеї: біль - антибіль, дірка - цілісність, свердло - краса і т.д. Для кожного слова можна підібрати кілька варіантів.
3
Вдоскональте отримані фрази і скоротіть їх число до десяти. Це можливо через відкидання непотрібного, додавання чогось і т.д. Для слова «антибіль», яке добре саме по собі, поліпшення може виглядати як «видалення болю» або «позбавлення». Якщо варіантів багато, немає сенсу працювати далі з усіма, тому залиште десяток самих незвичайних, які можуть запам'ятатися.
4
Навпроти кожного можливого назви напишіть, як люди можуть скоротити фразу в розмовах або СМС. Це важливо, тому що вдала назва клієнти перероблять під свій лад і будуть повідомляти знайомим. Слово «позбавлення» можуть переробити на «позбавляючись» і прекрасно розуміти, про що йдеться. Можливо, якесь скорочення сподобається відразу і стане хорошим назвою клініки.
5
Перевірте, чи підійде назва під доменне ім'я, і чи воно не зайняте. Якщо все гаразд, вийде ідеальний варіант, тому що люди це добре сприймають - коли в усьому гармонія, з'являється радість, заспокоєння і довіру, що особливо важливо для медичних послуг.
Корисна порада
Уявіть, як назва буде виглядати на вивісці і печатки компанії, щоб не було неприємних несподіванок.