Як намалювати картинку Вконтакте. Як намалювати на стіні в контакті малюнки.

Сайт « ВКонтакте » пропонує своїм користувачам для більш різноманітного спілкування послугу малювання картинок (графіті) на стіні своїх друзів. Крім малюнків, на стіні можна так само залишати оригінальні написи.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - реєстрація на сайті «ВКонтакте».
Інструкція
1
Зайдіть на свою сторінку на сайті « ВКонтакте » використовуючи адресу своєї пошти та пароль. Зліва від вашої аватарки розташований список опцій. Виберіть серед них опцію «Мої Друзі» (друга у списку) і натисніть на неї, якшо один раз лівою кнопкою мишки. Вам відкриється список ваших друзів. Прокручуючи коліщатко миші або набравши в пошуку ім'я людини, знайдіть друга, якому хочете залишити картинку на стіні. Зайдіть на його сторінку, якшо один раз лівою кнопкою мишки по його аватарке або по імені.
2
Опинившись на сторінці користувача, знайдіть його стіну, прокрутивши коліщатко мишки вниз. Знайдіть на стіні графу «Написати повідомлення ..». Клікніть по ній. Графа розшириться, і справа внизу від неї клікніть по кнопці «прикріпити» лівою кнопкою мишки. Із запропонованих опцій виберіть режими «Інше ...», а потім «Графіті». Відкрилося вікно «Ваше графіті на стіну (ім'я)», в якому вам потрібно створити малюнок.
3
Малювати ви можете або на білому фоні, або заливши його кольором. Для цього внизу екрану знайдіть движок «Товщина» і «Інтенсивність». Встановіть обидва значення на максимум. Потім виберіть колір, натиснувши на маленький трикутник над кольоровим квадратом. Водячи мишкою з натиснутою лівою кнопкою по екрану, заповніть поле потрібним кольором. Далі встановіть необхідну товщину кисті за допомогою движка «Товщина» і починайте виконувати свій малюнок. Ви так само можете для зручності збільшити поле малюнка. Для цього у верхній частині екрану праворуч знайдіть опцію «Збільшити» і натисніть її. Це дозволить вам створити точніший малюнок.
4
Почніть малюнок або з контура, або з основних колірних плям. Поступово акуратно заповнюйте картинку. Якщо ви зробили помилку, то можете скасувати останній крок, натиснувши в верхній частині екрану зліва кнопку «Скасувати». Якщо з якоїсь причини малюнок вам не подобається, то ви можете його видалити і почати малювати заново, натиснувши при цьому «Очистити».
5
Коли малюнок буде готовий, натисніть внизу екрану кнопку «Відправити». Ваш рисунок постане на стіні, де його можна переглянути. Потім знову натисніть «Відправити» і створена вами картинка виявиться на стіні вашого друга.