Як ставити уколи алое. алое уколи інструкція.

Екстракт алое в уколах призначають для поліпшення кровообігу і стимуляції тканин до відновлення, а також при захворюваннях очей, жіночої системи відтворення, виразках органів травлення, бронхіальній астмі. Як правильно ставити уколи алое?
Вам знадобиться
  • - шприц;
  • - вата і медичний спирт;
  • - ампула з екстрактом алое.
Інструкція
1
Перевірте сумісність екстракту алое з організмом тієї людини, якій ви будете ставити укол. Це потрібно зробити тільки перед першою ін'єкцією. Капніть трохи соку алое або екстракту з ампули на внутрішню сторону ліктьового згину. Якщо через добу на місці проби не виникне алергічної реакції або почервоніння, то можна ставити уколи.
2
Укол з алое робиться 1 раз на добу. Дозування для дорослих - 1 мл протягом двох місяців. Для дітей до 5 років зазвичай призначають 0,2-0,3 мл екстракту, від 5 до 10 років - 0,5 мл. Оскільки ін'єкція з алое досить хвороблива, в місце уколу можна попередньо ввести новокаїн. Найчастіше екстракт вводять підшкірно - в живіт або зовнішню частину плеча. Перед початком перевірте на ампулах найменування і термін придатності ліків.
3
Вимийте руки або надіньте медичні рукавички. Струсіть ампулу або злегка постукайте по її кінчика, щоб ліки скло вниз. Надпілов ампулу спеціальною пилкою і відламайте кінчик. Щоб не поранитися, його можна обернути серветкою. Наберіть екстракт алое в шприц, підійміть його голкою вгору і витолкніте поршнем потрапив всередину повітря.
4
Обробіть місце ін'єкції медичним спиртом, краще два рази - спочатку велику зону, потім безпосередньо те місце, куди будете ставити укол. Шприц тримаєте в правій руці, лівою зберіть шкіру в складку трикутної форми. Притримуючи вказівним пальцем пластмасову канюлю голки, вводите її в основу складки під кутом в 45 градусів на глибину приблизно в 2/3 довжини голки. Повільно введіть ліки. До місця ін'єкції прикласти ватний тампон зі спиртом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5jog-WqwQp8
Зверніть увагу
Зверніть увагу на протипоказання. Уколи з екстрактом алое заборонено ставити вагітним жінкам, людям з підвищеним артеріальним тиском або страждаючим хворобами серця, судин та нирок. Але в кожному разі самостійно призначати уколи собі або кому-небудь не варто - проконсультуйтеся з лікарем.