Як заточити ножі у льодобура мору.

Шведський ледобур Мора - одні з найпопулярніших на ринку. Його експлуатаційні можливості в першу чергу залежать від правильної роботи напівсферичних ножів. Іноді трапляється так, що після попадання в річковий пісок або деревні донні нашарування, ці ножі тупятся і приходять в непридатність.
Вам знадобиться
  • - електроточіло;
  • - наждачний круг;
  • - алмазний надфіль;
  • - доводочний брусок;
  • - шліфувальна паста.
Інструкція
1
Для відновлення ножів льодоруба Мора необхідно визначити «ріжучий кут» або, як його ще називають, ефективний «нахил ріжучої кромки». Слід зупинитися на стадії візуального спостереження. Не варто пробувати гостроту ножів руками, можна сильно порізатися.
2
Увімкніть електроточіло, попередньо обравши опуклий наждачний круг потрібного діаметру, і почніть регулювання кута згону ножа.
3
Притисніть ніж до наждакового кола. Спочатку працюйте зі значним зусиллям, ніж повинен щільно прилягати і мати постійний контакт з колом. При цьому стежите за плавністю руху. Якщо рука здригнеться, то доведеться повторювати процедуру заново. Зверніть особливу увагу на відстань від кріпильних отворів до ріжучої кромки ножа. Так як в роботі льодоруба Мора беруть участь відразу декілька ножів, вони обов'язково повинні бути рівні між собою за параметрами одноразової площі і глибини зрізу. В іншому випадку ледобур буде вкрай неефективний, а може і просто застрягти в льоду.
4
Після того як кут ножа відрегульований, приступайте до заточенню його ріжучої кромки. Для цього процесу електроточіло вже буде марно, тому необхідно скористатися алмазним надфілем. Даннй інструмент може бути як круглої, так і напівкруглої форми.
5
Сформуйте ріжучу кромку ножа за допомогою надфіля. Заточку потрібно виробляти, тримаючи інструмент перпендикулярно до леза. Необхідно регулювати прикладаються зусилля в залежності від стадії роботи. Спочатку руху повинні бути щільними і сильними. Ближче до завершення заточки працюйте надфилем дуже легко, «погладжуючи» лезо. Після закінчення роботи акуратно промийте ніж льодобуру водою і протріть насухо.
6
Відшліфуйте ріжучу кромку при допомозі доводочного бруска у формі циліндра. Без шліфування нож льодобуру знову доведеться заточувати через пару-трійку лунок. Не забувайте частіше промивати брусок і лезо ножа, дійте також, як з надфілем, регулюючи прикладаються до доводочному бруска зусилля і контролюючи якість шліфувальних робіт візуально. Рівний блиск ріжучої кромки свідчить про те, що шліфовка пройшла успішно.
Корисна порада
Після шліфування бруском можна також застосувати шліфувальну пасту.
Кожен любитель зимової риболовлі стикався з проблемою, коли льодоруб замість того, щоб розколоти лід, нерозумно стрибає на місці. І не завжди під рукою є кілька нових ножів або пристосувань для заточування. Ножі льодоруба можна заточити і в домашніх умовах.
Інструкція
1
На першому етапі ви повинні зрозуміти, з якої причини бур може не пробивати лід. * Занадто «крута» заточка, від чого бур в'язне в льоду. * Тупа ріжуча кромка від неякісної заточки. * Часта помилка - напівкругла заточка, від чого бур котиться по дузі. * «П'ятка» льодоруба знаходиться нижче ріжучої кромки.
2
Коли ви визначилися з проблемою, приступайте до роботи. Для якісної заточки потрібна струбцина, яка буде утримувати потрібний кут леза і зможе ходити вліво - вправо. Якщо струбцини немає, доведеться туго, оскільки розраховувати будете на точний окомір і координацію рухів. Але з часом прийде досвід.
3
Поставте нож скосом до наждак кромкою вгору, і, акуратно, здійснюємо заточку, не змінюючи заводського кута. Після цього, включаємо наждак, ставимо нож в позицію кромкою вгору і ведемо він одного кінця до іншого. Важливо зберегти первинний кут. Швидше за все, однією проводки ножа не вистачити, тому зробіть кілька проводок. Обробляйте обидва ножа, навіть якщо один з них не був затуплений.
4
В кінці відшліфуйте лезо на шліфувальному колі. Правда, деякі фахівці стверджують, що це зовсім не потрібна процедура. Ножі льодоруба і без шліфування відмінно служать рибалці, поки знову не потраплять на тверде чужорідне тіло.
Зверніть увагу
Важливо знати, що для заточення ніж має тільки одну площину. Якщо ви будете точити з обох сторін, це призведе до повної непрацездатності леза! Після процедури, спробуйте на палець бріткость ножа.
Корисна порада
Якщо ви спробуєте заточити ножі на рибалці, то у вас мало що вийде. Адже заточка допоможе тільки в тих випадках, коли дефекти незначні. Для якісної заточки ножів вам знадобиться наждак, діаметр якого не менше 15 сантиметрів, а також струбцина для кріплення ножів під різними кутами і ванночка, в якій можна охолоджувати ножі.