Як написати повідомлення з комп'ютера на стільниковий. відправляти смс з комп'ютера на мобільний телефон.

Як же іноді буває необхідно терміново відправити смс близькій людині, але що робити, якщо на рахунку нуль або стільниковий взагалі зламаний? Не проблема, якщо під рукою є комп'ютер з підключеним інтернетом.
Вам знадобиться
  • Програма ISendSms, доступ в інтернет
Інструкція
1
В мережі безліч сайтів пропонує безкоштовно відправити смс на мобільний телефон абонента, але більшість з них має обмеження на кількість смс, підтримує не всіх операторів, доступно не цілодобово .. Так же смс можна відправити з сайту оператора, але знову- таки незручно - доведеться запам'ятати або зберегти посилання на сайти всіх мобільних операторів ваших друзів. Одне з найбільш зручних і найпопулярніших засобів для написання коротких текстових повідомлень з комп'ютера - програма ISendSMS.Сайт розробника: http://isendsms.ru/download.html.
2
Після завантаження запускайте інсталяційний файл, налаштуйте параметри установки і встановіть програму.
3
Запустіть програму. Інтерфейс програми і робота з нею будуть зрозумілий більшості користувачів і навряд чи викличуть якісь труднощі.
4
В графі «Кому» введіть номер абонента (замість звичної «8» пишете код країни, для операторів Росії це «+7»).
5
Праворуч від введеного номера вибирайте оператора (в більшості випадків програма сама визначить його, але іноді все ж помиляється).
6
В поле вводу наберіть текст повідомлення. Зверніть увагу на лічильник символів під полем, у кожного оператора свій ліміт на довжину безкоштовних смс. Так само зауважте, що смс, набране латиницею найчастіше у два рази довший смс, набраного кирилицею.
7
Зверху, під рядком меню, є кнопки, що відкривають додаткові функції програми. Так ви можете відправити навіть ммс повідомлення, якщо оператор абонента це підтримує. Просто натисніть на потрібну кнопку. В ммс можна вказати тему повідомлення (над полем для тексту), а так же прикріпити до нього медіа-файл.
8
Кнопка «Контакти» дозволяє вам створити список абонентів, що позбавить вам від необхідності кожного разу набирати номер і вибирати оператора. Так само завжди під рукою будуть історія повідомлень і кнопка перевірки оновлень.
Зверніть увагу
Деякі оператори обмежують кількість відправлених смс в день. Дане обмеження можна обійти, використовуючи проксі сервера або інші подібні їм технології, що приховують ваш ip адресу.