Як підняти компресію двигуна.

Компресія - один з основних показників роботи двигуна , що характеризує максимальний тиск в камері згоряння на заключному етапі такту стиснення. Вона визначається ступенем стиснення - відношенням повного обсягу циліндра до об'єму камери згоряння. Падіння потужності двигуна - серйозний привід провести завмер величини компресії.
Інструкція
1
Поставте повністю заряджений акумулятор, попередньо прогрів двигун і відкривши дросель. При цьому повітряний фільтр повинен бути знятий, а всі свічки викручені. Заряджений акумулятор в змозі буде розкрутити ваш двигун до 200 об/хв. При справному двигуні компресія у всіх циліндрах буде однаковою.
2
Причин падіння компресії може бути або знос поршневої групи, яка несправність в клапанному механізмі. Для встановлення точної причини влийте в несправні циліндри шприцом 15-20 грамів моторного масла і повторіть завмер. Якщо манометр покаже зростання тиску - вся справа в поршневих кільцях, при незмінному тиску - причина в клапанах.
3
На думку фахівців найпростіший метод збільшення ступеня стиснення - зменшити обсяг камери згоряння. Для цього вам доведеться відфрезерувати нижню площину головки блока циліндрів і зменшити таким чином її висоту. Можете також встановити поршні з більш опуклою верхньою поверхнею.
4
Є ще один варіант - збільшити ступінь стиснення, встановивши модифікований распредвал. Завдяки такій доробці, ви збільшите ступінь стиснення за рахунок більш пізнього закриття впускних клапанів. Однак збільшивши таким чином ККД двигуна , його потужність, і одночасно скоротивши витрату палива, вам доведеться перейти на бензин з великим октановим числом.
5
Для збільшення компресії двигуна сьогодні використовується технологія турбокомпрессіі, коли в камеру згоряння за допомогою турбокомпресора нагнітається повітря під більш високим тиском, тобто в більшому обсязі, що призводить до збільшення обсягу сгораемого палива і збільшенню потужності двигуна щодо його об'єму та кількості витрачається палива.