Як навчитися продавати.

Якщо до вас приходять і просять, щоб ви дали певний товар без вашої ініціативи - ви не продали товар. У вас його купили, і це дві великі різниці. Ви продаєте товар тільки в тому випадку, якщо ви успішно звернули на себе увагу, вислухали, підібрали відповідно до вимог і скоординували відповідно до товарної політикою вашої компанії. Для того, щоб навчитися продавати, необхідно виконати декілька нескладних кроків.
Вам знадобиться
  • - постійна практика
Інструкція
1
Привітайтеся з людиною. як тільки він опиниться на відстані п'яти-шести метрів від вас, дивлячись йому в очі. Виразно, чітко, досить голосно, щоб він вас почув, але не настільки голосно, щоб налякати його.
2
Зверніться до покупця або відразу або трохи пізніше на предмет того, що його цікавить. Не будьте надмірно нав'язливі, пам'ятайте про те, що якщо ви зіпсуєте йому настрій своєї пунктуальністю, він просто піде, не купивши те, що хотів. Краще повторно підійдіть до нього через якийсь час.
3
Після того, як він опише те, що його цікавить, обов'язково погодитеся з ним, вірніше, погодитеся з тим, що його вимога розумно. Після чого працюйте з його запитом: постарайтеся зорієнтувати його на товари, які пріоритетні для продажу. Аргументуйте це більш видатними характеристиками, але тільки тими, які насправді присутні. Аргументація у вигляді необґрунтованого думки про будь-яку марку товару не вітається як мінімум.
4
Не тисніть на покупця, постарайтеся аргументувати але не тиснути його своєю думкою. Залиште місце для його аргументації - спостерігаючи за нею, ви зможете виявити його потреби та пріоритети і на підставі цього продати те, що хочете.
Зверніть увагу
У випадку, якщо покупець не хоче брати те, що ви пропонуєте - просто продайте йому те, що він хоче, але в доважок продайте що-небудь ще.
Корисна порада
Посміхайтеся якомога частіше, але не забувайте робити це натурально