Як вводити каші в раціон.

Пізнаючи світ, дитина готова спробувати на смак всі навколишні його предмети. Тому новим стравам діти завжди раді. Але їх травна система недосконала, і вводити в раціон нові продукти потрібно обережно.
Інструкція
1
Вводити кашу в раціон дитини покладається з 5 місяців. Але самі ви куди точніше визначте цей термін для вашого малюка. Поспостерігайте за його поведінкою: якщо дитина часто просить їсти, грудного молока йому не вистачає, то пора задуматися про прикорму. Не варто пробувати нові страви після хвороби або зробленого щеплення. Організм малюка і так відчуває стрес, не варто давати йому зайве навантаження.
2
Оберіть вид каші, з яким ви познайомите дитини в першу чергу. Знайома з дитинства манка не підходить - сучасні дієтологи одноголосно вирішили, що ця їжа для дитини важкувата. Необхідно підібрати каші, які легко засвоюються і не провокують алергію. Такою є гречка, з неї і слід почати. Потім можна давати рисову кашу, вівсянку, пшеничну, кашу з кукурудзяної муки.
3
Тепер слід вирішити питання, готувати чи каші самостійно, або купувати спеціальні дитячі. Останні гарантують якісний склад, але збільшують ризик алергії. Варити каші самостійно досить клопітно, до того ж використовуючи «дорослі» крупи, ви не можете гарантувати їх якість.
4
Спеціальні дитячі каші є серед продукції різних виробників - наприклад, Hipp, Малютка, Humana, Heinz. Зверніть увагу, що каша повинна бути безмолочной. Адже молоко теж складно засвоюється і деколи викликає алергію. Молочні каші можна давати ближче до року. Ще один важливий критерій - відсутність глютену. Про це, як правило, виробники повідомляють на упаковці помітним значком.
5
Кашу, як і будь-який інший прикорм, слід вводити поступово. Почніть з однієї ложки, на наступний день запропонуйте дитині дві, потім - три і так далі, поки ваш малюк не почне з'їдати близько 200 г каші в день. Це блюдо краще пропонувати дитині в першій половині дня.
Зверніть увагу
Годувати крихітку можна як з пляшечки, так і з ложечки. Якщо ви самі годуєте дитину, краще вибрати ложечку, щоб пляшечка не стала заміною грудей.