Як запросити на презентацію.

Основний плюс презентації в тому, що вона допомагає одночасно і розважати, і навчати клієнтів. У такій обстановці легше продати товар, ніж під час переговорів один на один. Запрошення на презентацію - відповідальне завдання, якою займається окремий співробітник або цілий відділ.
Інструкція
1
Зробіть текстову версію презентації. Це необхідно з двох причин: ви будете досконально знати зміст заходу, на який запрошуєте клієнтів; зрозумієте, кого запрошувати не треба - бо презентація не для них. Треба не просто заманити людей і потім намагатися щось продати, а зібрати дійсно зацікавлених у вирішенні якоїсь проблеми - тоді буде грошова віддача. Тому аналізуйте текст зустрічі. Якщо презентація жодного разу не проводилась і запису немає, попросіть ведучого провести її для вас. Він потренується, а ви досконально вивчіть просувний на ринок товар.
2
Скоротіть текст до кількох абзаців або пропозицій, щоб виділити суть. Процес можна порівняти з «роздяганням» качана капусти: якщо прибирати по одному листу, рано чи пізно з'явиться качан. Ось так треба очистити текст від пояснюючих фраз і залишити головне, навколо якого зібраний «качан». Якщо все зроблено вірно, ви зумієте «в трьох словах» розповісти, яка проблема розглядатиметься на презентації, в яких випадках і у кого вона з'являється; яким методом можна її вирішити.
3
Складіть список людей чи компаній, яким може бути цікаво рішення проблеми. Вкажіть контактні дані. Чим довший список, тим більше буде учасників і продажів. Звичайно, не для кожного презентація виявиться актуальною, тому не треба сподіватися на десяток пунктів списку. Приділіть час дослідженню ринку, щоб одночасно запросити багато людей.
4
Підготуйте рекламну пропозицію: відобразіть в ньому суть заходу. Цей текст можна відправляти через факс, e-mail; промовляти по телефону, розміщувати на сайті; робити на його основі аудіо- та відео-запрошення. Використовуйте різні канали для залучення бажаючих.
5
Зв'яжіться з кожною людиною зі списку і отримаєте згоду на участь.