Як дізнатися якість звуку. Як зрозуміти Яку якість у плеєра.

Якість звуку сьогодні вимірюється в кількості кілобайт звукового потоку в секунду (Kbps), інакше кажучи, в бітрейте. Формат звукового файлу, або його розширення, також відіграє важливу роль в якості звучання.
Інструкція
1
Щоб дізнатися якість звуку у якого-небудь музичного файлу або пісні, клікніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню Windows виберіть останній пункт «Властивості». У діалоговому вікні файлу перейдіть на вкладку «Докладно».
2
Ви побачите кілька інформаційних блоків, що містять теги, інформацію про потік, джерелі, змісті і параметрах файлу. У блоці «Аудіо» ви побачите швидше за все єдину строчку, якщо працюєте з mp3-файлом. Рядок «Швидкість потоку» відображає кількість кілобіт даних в секунду: - 48 кбіт/с - якість Dial-Up телефонної розмови; - 96 кбіт/с - якість слабкого радіоефіру, вініл; - 128 кбіт/с - середня якість радіоефіру, максимально спрощене якість * .mp3 (найбільш поширений бітрейт, при такій якості звуку складні інструменти і мелодії можуть спотворюватися і «тріщати», проте легкі, тихі мелодії, а також мова звучать якісно); - 160 кбіт/c - впевнене якість радіоефіру; - 192 кбіт/с - стандартна якість mp3; - 256 кбіт/с - якість компакт-дисків; - 320 кбіт/с - студійне якість.
3
Зверніть увагу на розширення файлу. Музичні файли формату WAV (Windows Audio Video) зазвичай мають більш високу якість звучання, від 320 до 1000 і понад Кбіт/с. VBR-mp3 означає, що протягом записи звук змінює якість звучання. Зазвичай він «стрибає» в діапазоні 128-192 Кбіт/с або 192-320 Кбіт/с.
4
Але що робити, якщо прослуховується вами файл знаходиться в мережі на сайті, а не на комп'ютері? Першим ділом, спробуйте завантажити файл, якщо це доступно. Якщо посилання на скачування відсутній на сторінці, прослухайте файл цілком через браузер Internet Explorer. Пісня завантажиться в приховану системну папку, що знаходиться за адресою: C: Documents and SettingsDefault UserLocal SettingsTemporary Internet Files (Default User - ім'я користувача). У даній папці зберігається кеш браузера Internet Explorer, в тому числі потокове аудіо.