Як пов'язати шарф.

Шарф - один з обов'язкових елементів зимового гардеробу. Крім того, не варто забувати, що стильний шарф здатний додати завершеність будь-якого вбрання, оживити і прикрасити його. Особливо приємно, що навіть вчорашній новачок в в'язальному мистецтві здатний зв'язати чудовий шарф!

Вам знадобиться

200 г товстої пухнастою пряжі і близько 50 г пряжі іншого кольору (для обробки), спиці № 5.

Інструкція
1
Визначтеся з візерунком. Найпростіше зв'язати шарф хусткової в'язкою, при цьому можна використовувати різні за розміром спиці. І безумовно, відмінний варіант для в'язання шарфів - англійська гумка.
2
Наберіть на спиці 26 петель (щоб в результаті отримати шарф шириною приблизно 20 см). Якщо хочете збільшити ширину шарфа, збільште кількість петель, але пам'ятайте, що для в'язання англійської гумки завжди необхідно тільки парне число петель.
3
Далі в'яжіть за наступною схемою: 1-й ряд: 1 лицьова петля, 1 виворітна. 2-й ряд: не пров'язуючи зніміть 1 петлю, потім накид і 1 лицьова петля. 3-й ряд: не пров'язуючи зніміть 1 петлю, потім накид і 1 лицьову петлю пров'яжіть разом лицьовій. Поперемінно чергуйте другий і третій ряд.
4
Після того як пров'яжете 20 см англійської гумкою, вивяжіте хусткової в'язкої три кольорові смужки іншим кольором. Після кожної кольорової лінії (приблизно 4 ряди) пров'яжіть 10 рядів основним кольором, використовуючи англійську гумку. Такі маніпуляції можна повторити ще двічі по довжині шарфа.
5
Краї готового шарфа можна прикрасити помпончікамі або китицями.

Наприклад, щоб зробити помпончікі, візьміть два однакових кола з отворами всередині і обертайте їх пряжею, поки внутрішні отвори не заповняться. Потім розріжте пряжу по зовнішньому краю. Кружечки акуратненько розсуньте і перев'яжіть пучок ниткою. Тепер порвіте диски і підрівняйте помпони ножицями.

6
Для того щоб зробити кисті візьміть картонку, зігнуту вдвічі. На неї намотуйте пряжу. Потім розріжте її з боку, протилежного згину картону. Перев'яжіть пряжу посередині. Складіть по згину і перев'яжіть ще раз, нижче згину. Кисть готова.