Як почати продажі.

Процес купівлі-продажу найчастіше формується стихійно - на основі порівняння ціни ми приходимо до висновку що цілком в змозі перепродати з вигодою для себе той чи інший продукт. Але цей метод «одноразовий» і працює тільки в тому випадку, якщо вже є клієнт. А якщо клієнта немає, то його потрібно знайти. І це і є одним з двох правил того, як почати продажі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
Інструкція
1
Виявіть свою цільову групу, її потреби, уподобання і основні місця дислокації. Визначте їх життєву позицію і пріоритети. Чим вірніше буде ваш розрахунок, тим вірніше буде як ваша політика щодо асортименту та ціни, так і можливість зумовити появу в вашому асортименті супутніх товарів.
2
Створіть сайт або використовуйте соціальні мережі для того, щоб рекламувати свій товар. Більш того, цілком можливо, що це позбавить вас від необхідності відкривати торговельну площадку, тому як ви зможете організувати продаж за наступною схемою: надходить замовлення і оплата - ви замовляєте товар - ви отримуєте товар - пересилаєте його клієнту. В даному варіанті у вас є можливість як набрати капітал для відкриття торгової площі, так і далі працювати фактично без затрат.
3
Великі партії товарів має сенс замовляти тільки в тому випадку, якщо є великий попит, інакше ви ризикуєте тим, що у вас на руках опиниться залежаний товар - або зіпсований від часу, або вийшов з моди.
Зверніть увагу
Не старайтесь взяти найдешевший товар за собівартістю - він може виявитися неякісним.
Корисна порада
Все ваші групи товарів, які ви пропонуєте покупцеві, повинні бути взаємопов'язані.