Як зробити хорошу фотосесію. створити фото сесію під музику.

Практично кожна дівчина (жінка) мріє про красивих фотографіях, що зображують її персону. Однак успіх задуманої фотосесії залежить не тільки від якісного обладнання.
Інструкція
1
Важливим кроком на шляху створення вражаючих фотографій є вибір фотографа. Підійдіть до цього з усією серйозністю Перегляньте портфоліо майстрів, визначитеся зі стилем, в якому ви хотіли б бачити себе на знімках. І головне, домовтеся про проведеніb фотосесії саме тією людиною, з яким будете почувати себе комфортно.
2
Заздалегідь продумайте свій макіяж. Якщо домовляєтеся з візажистом, повідомте йому про цілі нанесення мейк-апу. Справа в тому, що в даний час майстри можуть запропонувати спеціальний фото-макіяж, враховує тонкощі і особливості висвітлення і спалахів фотокамер.
3
Якщо наносити макіяж ви будете самостійно, запам'ятайте, що існують певні хитрощі. Не скупіться на нанесення пудри і тональних засобів. По можливості особа повинна бути однотонним. Скористайтеся рум'янами. Яскраво підкресліть очі. Накладіть товстий шар туші. Можна навіть скористатися не надто довгими накладними віями.
4
Виберіть природну зачіску. Складні вечірні укладки і надлишок завитків можуть зіпсувати загальну картину, якщо вони не задумані спеціально.
5
Якщо немає мети зробити фотосесію в якомусь сценічному костюмі, підберіть кілька комплектів одягу для зйомок. Віддавайте перевагу тонким колготкам природного кольору. Вибирайте взуття на підборах. Вона додасть вам жіночності і граціозності. Не переборщити з аксесуарами. Образ повинен виглядати закінчено і гармонійно.
6
Обов'язково зробіть манікюр, педикюр, депіляцію. При необхідності відвідайте солярій або нанесіть на шкіру автозагар.
7
Не вживайте багато рідини напередодні зйомки. Це загрожує неприємними набряками і появою мішків під очима.
8
Заздалегідь продумайте пози. Потренуйтеся і поекспериментуйте перед дзеркалом.
9
Не соромтеся фотографа. Дайте вихід своїм почуттям, не стримуйте емоції. Намагайтеся бути максимально природними, і у вас все вийде. Не варто також сперечатися з фотографом. Якщо ви вибрали цю людину, довірте йому робити свою роботу. У нього великий досвід в даному виді діяльності.
Зверніть увагу
Обов'язково виспіться і відпочиньте перед зйомкою.
Корисна порада
Слід також заздалегідь попередити фотографа, якщо ви, наприклад, не любите фотографуватися в профіль або ще в якомусь ракурсі.