Як заховати карниз. Як заховати стельовий карниз під ліпнину.

При проведенні ремонту завжди хочеться зробити так, щоб все було зроблено ідеально - ніде ніщо не стирчало, не були видні зайві елементи. Тому все, що може зіпсувати інтер'єр воліють ховати. Стосується це, як не дивно, навіть карнизів для штор. Адже в деяких випадках було б краще, щоб їх не було видно. А ось як їх красиво заховати - це досі для багатьох залишається загадкою.
Вам знадобиться
  • Направляйте;
  • -лист ДСП;
  • -шуруповерт;
  • -лампочкі.
Інструкція
1
Щоб заховати карниз, зробіть спеціальну підвісну нішу. Для цього на певній відстані від карниза (його ви розраховуєте самі) по стелі поставте розмітку. Вона повинна проходити так, щоб карниз ховався за неї. Після прикрутите за допомогою шуруповерта або дриля на місце розмітки алюмінієві напрямні. Приблизно конструкція ця буде виглядати як кілька перпендикулярно розташованих по відношенню до карнизу недовгих частин і однієї довгої по краю. Саме вона буде дорівнювати ширині стелі - від стіни до стіни.
2
Виріжте з ДСП прямокутник, який по довжині буде дорівнює ширині стелі, друга сторона його може бути будь залежно від того, якою ви її плануєте бачити. Потім прикрутіть цю заготовку перпендикулярно до напрямних. Закріпіть її. Після чого зашкурити, оштукатурьте і пофарбуйте. При бажанні можете вкрутити в цю додаткову накладку лампочки для бічного освітлення. Так ви зможете і карниз заховати - створюється ефект того, що штора прямо зі стіни йде. Це, на думку дизайнерів, візуально збільшує простір.
3
Також ви можете заховати карниз під ліпнину або бордюр з поліуретану. Відміряйте заготовку так, щоб в довжину вона повністю дорівнювала ширині стелі. Потім приклейте її до стелі спеціальним будівельним клеєм для сильної фіксації. Можна також використовувати для приклеювання стикувальний матеріал. Такий спосіб ховати карниз допоможе додати вашому інтер'єру оригінальності і зробить дизайн всієї кімнати цікавим і незвичайним.
4
Хочете додати кімнаті більшої оригінальності? Встановіть лампочки додаткового освітлення із зворотного боку підвісний ніші. Це допоможе створити розсіяне світло і додасть більше затишку вашій кімнаті.
Корисна порада
Для того щоб приховати карниз, вам потрібно вибирати тільки стельовий. Тому що настінний беруть тільки тоді, коли хочуть зробити карниз невід'ємною частиною інтер'єру.