Як приклеїти стрази на телефон.

Зараз стільниковий телефон - не просто засіб зв'язку. Це і доступ до розваг і записна книжка і, що важливо, аксесуар, який здатний багато розповісти про смак свого власника.
Вам знадобиться
  • - стрази;
  • - клей;
  • - скотч;
  • - лак.
Інструкція
1
Щоб змінити звичний вигляд свого телефон а, прикрасьте за допомогою страз його чохол. Якщо одного разу дане прикраса мобільного вам набридне, буде потрібно просто поміняти футляр на новий. А можна декорувати відразу кілька чохлів і час від часу їх змінювати.
2
За допомогою невеликої кількості супер-клею або двокомпонентного клею наклеюйте стрази на поверхню матеріалу футляра.
3
Розташовуйте прикраси в будь-якому порядку. У цій справі варто підключити свою фантазію і не боятися експериментів.
4
Викладіть за допомогою дрібних стразиків гарний візерунок або орнамент. Розставте акценти стразами більших розмірів.
5
Використовуйте різні кольори і форми. Так ви зможете створити ексклюзивний, ніде не зустрічається раніше дизайн.
6
Вибираючи в магазині прикраси для телефон а, відмовтеся від термострази на користь звичайних, садимо на клей. Справа в тому, що термо стрази досить погано тримаються і швидко відклеюються.
7
При бажанні ви можете наклеювати стрази не тільки на футляр, але і на сам корпус телефон а. Діяти треба за тією ж схемою, що і з оформленням чохла.
8
Покрийте стрази зверху акриловим лаком для закріплення результату.
9
Спробуйте наклеїти стрази на корпус телефон а наступним способом. Виберіть відповідний малюнок або візерунок і роздрукуйте його на аркуші паперу. Зверху покладіть скотч, липкою стороною вгору. Закріпіть його. Викладіть стрази по малюнку, наклеюючи їх на скотч лицьовою стороною. Знежирте ваткою, змоченою в спирті, клейову сторону скотчу. Промажьте стрази суперклеєм-гелем і обережно приклейте на свій телефон . Дочекайтеся поки клей висохне і видаліть скотч.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ecHXJSw2l3s
Зверніть увагу
Крім страз, телефон, точніше його чохол, можна прикрасити різним бісером і намистинами, посадивши їх на волосінь і закріпивши на футлярі. Досить просто з цих же матеріалів виготовити брелок і декорувати їм телефон в комплекті з чохлом.
Корисна порада
Завжди тримайте при собі невелику кількість страз і клей. На випадок, якщо вони відклеяться і загубляться.