Як приготувати пюре для дитини до року.

З початком введення прикорму перед батьками постає безліч питань про те, яким пюре годувати дитини і чи купувати заводське або ж готувати самостійно. На практиці зробити свіже овочеве або фруктове пюре досить просто.
Вам знадобиться
  • - овочі або фрукти;
  • - терка;
  • - блендер.
Інструкція
1
Перед тим як приготувати пюре для дитини, уважно вивчіть придбані фрукти або овочі. Бажано, щоб вони були місцевими. У таких плодах міститься більша кількість поживних речовин і ризик виникнення алергічних реакцій менше, ніж у випадку вживання імпортних овочів. Плоди повинні бути цілими, не мати ушкоджень або слідів гнилі.
2
Овочі або фрукти ретельно вимийте щіткою, після чого з них очистіть від шкірки, відріжте жорсткі частини, такі як черешки цвітної капусти, вийміть насіння і зерна, якщо такі є. Солодкі плоди термічної обробки не вимагають, достатньо лише подрібнити фрукти на тертці і протерти через сито або ж збити в блендері. Використовуєте для подрібнення терки з пластику або нержавіючої сталі. При контакті зі звичайним металом вітамін С випаровується і пюре втрачає свої корисні властивості.
3
Готуючи овочеве пюре , подрібніть продукти на дрібні шматочки і покладіть в киплячу воду, прикривши каструлю кришкою. Якщо дитина схильна до алергії, то такий овоч, як картопля, бажано попередньо вимочити у воді протягом 6-8 годин. Так з нього піде надлишок крохмалю, що викликає шкірні висипання.
4
Відварюйте овочі до готовності, після чого подрібніть до однорідної консистенції. Щоб пюре було ніжнішим, його можна розвести невеликою кількістю грудного молока, суміші або ж овочевого відвару. Сіль, цукор і інші смакові добавки у харчування дітей до року некладуть. У міру дорослішання малюка в овочеве пюре додають рослинне або вершкове масло.
Зверніть увагу
Дитяче пюре однорідної консистенції виходить практично з будь-якого виду овочів і фруктів. Виняток становить лише цвітна капуста, яка зберігає зернистість навіть після неодноразового подрібнення.
Корисна порада
Готуйте дитяче пюре до року безпосередньо перед подачею його на стіл, чим довше воно коштує, тим більша кількість вітамінів втрачає. Це стосується і повторно розігрітій їжі.