Як організувати свою фірму.

Необхідно організувати фірму таким чином, щоб співробітники були мотивовані на підвищення прибутку, яку вони приносять, і в той же час не будуть значною статтею витрат.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Якщо вас чекає відкриття компанії, випишіть всю діяльність, якою займатиметься безпосередньо компанія. Оцініть обсяг і розрахуйте кількість осіб, яких необхідно для того, щоб компанія приносила прибуток. Ключовим фактором в даному випадку є поділ обов'язків між кількома співробітниками і поділ відповідальності таким чином, що від кожного з них залежить успіх попереднього.
2
Ведіть систему обліку робочого часу. Необхідно, щоб кожен співробітник щодня заповнював звіт про виконану роботу відповідно з тим часом, який він на неї витратив. Усі звіти повинні приходити вам особисто або відповідальному за управління у вашій фірмі. Також ведіть форму щомісячного і щорічного звіту для того, щоб оцінювати процентне співвідношення завантаження ваших працівників.
3
Регулярно влаштовуйте спільні заходи для підтримки колективного настрою. Слідуйте тактиці демократичного управління, таким чином ви підтримуєте загальний командний дух і мотивуєте працівників на більш високі результати їх роботи.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не допускайте конфліктів між працівниками
Корисна порада
Використовуйте способи соціальної мотивації - створення доброзичливою, сприятливої атмосфери в колективі.