Як покласти ламінат на паркет.

Для додання інтер'єру кімнати закінченого вигляду з успіхом застосовується ламінат . За рахунок багатства його палітри можна підібрати матеріал, який точно відповідатиме дизайнерської задумом. До того ж дане покриття є додатковим утепленням будь-якої статі.
Вам знадобиться
  • - електролобзик;
  • - рулетка;
  • - молоток;
  • - олівець;
  • - кутник;
  • - ножівка по дереву;
  • - підбивочний брусок.
Інструкція
1
Витримайте придбаний ламінат в кімнаті, де буде відбуватися укладка, близько двох діб. Це необхідно, щоб він адаптувався до вологості і температури приміщення. Підготуйте інструменти для укладання ламінат а. Зазвичай ними є: електролобзик, рулетка, молоток, олівець, кутник, ножівка по дереву, підбивочний брусок.
2
Підготуйте поверхню паркету. Оцініть горизонтальність підстави для ламінат а. Якщо є нерівності, вирівняйте їх шліфувальною машинкою. Перевірте жорсткість покриття. У тому випадку, коли дошки просаджує під вагою людини, їх слід замінити або зміцнити. Для того щоб бути точно впевненим в горизонтальності покриття, нанесіть на нього Самовирівнююча стяжка.
3
Покладіть поліетиленову плівку перпендикулярно напрямку, яке буде використовуватися при укладанні ламінат а. Потім покладіть підкладку. Кращий варіант - пробка, тому вона виготовлена з екологічно безпечних матеріалів, але можна використовувати і спінений поліетилен різної товщини.
4
Покладіть ламінат на поверхню старого паркету. Правильний спосіб - укладання уздовж лінії падіння сонячного світла. Це пов'язано з тим, що стики панелей будуть не відни.Ламінат поділяється на два види: беськлєєвой (замковий) і клейовий. Перший має або замки-засувки (Lock), або збірно-розбірні замки (Click). Основне перевагу останніх - міцність з'єднання. Lock-замки, в свою чергу, коштують дешевше, маючи більш низьку якість зчеплення. Замковий тип ламінат а укладається шляхом вставки шипа однієї панелі в паз іншої.
5
Покладіть ламінат «цегляним» способом, тобто ряди повинні зв'язуватися між собою. Встановіть перший ряд. Якщо при цьому остання панель виявилася довшою, ніж необхідно, відпиляйте її, враховуючи, що повинен залишитися зазор між нею і стіною приблизно 3-5 мм. Другий ряд почніть з відрізаною частини. Пам'ятайте, вона не повинна бути коротше 20 см. Подібним чином здійсните всю укладку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pPUlraN2inE