Як продавати м'які меблі.

М'яка меблі - невід'ємний атрибут будь-якого сучасного інтер'єру. Сучасний ринок меблів рясніє найрізноманітнішими пропозиціями, починаючи зі скромних представників економ-класу і закінчуючи ексклюзивними дизайнерськими роботами.
Інструкція
1
Якщо ви хочете успішно продавати м'яку меблі , то погляньте на неї очима покупця. Людина, яка прийшла в ваш магазин вперше, нічого не знає про особливості меблів, яку ви продаєте, він, можливо, взагалі вкрай мало знає про м'які меблі. Ваше завдання - викласти покупцеві всі потрібні йому дані і факти.
2
Якщо до вас прийшла мама з маленьким сином і хоче купити у вас диванчик в дитячу, то ви обов'язково повинні звернути її увагу на наступні переваги вашої продукції: - при виробництві розглянутих моделей використовувалися тільки екологічно чисті матеріали (при виборі меблів для дитини це дуже важливо); - каркас дивана зроблений з міцних матеріалів (перерахувати). Тому якщо малюк раптом почне стрибати на дивані, міцний корпус залишиться неушкодженим; - чохол дивана зроблений з міцних, зносостійких матеріалів. Блискавки на чохлі дозволять знімати його і прати по мірі необхідності; - на дивані немає гострих, травмонебезпечних частин, всі кріплення (болти, гайки, шайби і ін.) Прибрані під обшивку.
3
Після перерахування найбільш важливих для даного клієнта якостей, переходите до демонстрації. Розберіть диван, звертаючи увагу, який зручний і просторий тут внутрішній відсік для білизни, який ергономічний матрац знаходиться в основі дивана. Обов'язково запропонуйте покупцям присісти і особисто оцінити якості вашої м'яких меблів.
4
Якщо ваш клієнт - чоловік середніх років, і відомо про нього дуже мало, то зверніть його увагу на технічні гідності меблів. Вирішальними в даному випадку будуть наступні фактори: - міцність; - функціональність; - зносостійкість діючих механізмів; - матеріали, їх технічні характеристики, в порівнянні з конкуруючими виробниками (зрозуміло, не називаючи конкретні торговельні марки).
5
Пам'ятайте - щоб продаж м'яких меблів приносила вам гідний дохід, поєднуйте бездоганне знання продукції з індивідуальним підходом до кожного покупця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1tb-DdaQK2I