Як зробити стіни в туалеті.

Вирішивши зробити ремонт в самій затишній і відокремленої кімнаті в квартирі - туалеті , враховуйте особливості цього приміщення. Головне у виборі настінного покриття - можливість його миття.
Вам знадобиться
  • - шпаклівка;
  • - грунтовка;
  • - фанера;
  • - дерев'яні планки;
  • - настінне покриття.
Інструкція
1
Найбільша кількість людей віддає перевагу кафельній покриттю стін. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує широкий асортимент кахельної плитки самих різних забарвлень і фактур. Виберіть вподобаний саме вам варіант.
2
Урізноманітнити класичні кахельні стіни допоможе бордюр. Підберіть відповідні до основних плитках вузькі горизонтальні плитки. Найбільш ефектно виглядатиме контрастний колір бордюру.
3
При необхідності вирівняйте стіни перед укладанням плитки. Зробити це можна штукатурною сумішшю і потім шпаклівкою (2-3 шари). Сховайте стічні труби за плиткою. Для цього закрийте їх за допомогою планок і фанерних панелей, закріплених на стіні. Використовуючи розчин, що клеїть, укладіть плитку. Акуратно затріть шви.
4
Зверніть увагу на «мозаїку». Вона являє собою невеликі панно, які наклеюються на стіну, складаючи хитромудрі малюнки і узори або просто «фарбуючи» стіни в контрастні відтінки одного або декількох кольорів. Попередньо вирівняйте стіни кімнати.
5
Рівні стіни можна забарвити спеціальною фарбою. Попередньо подровняйте їх шпаклівкою (2-3 шари) і прогрунтуйте вологозахисної ґрунтовкою. Потім нанесіть 2-3 шару фарби.
6
«Одягніть» стіни ванної кімнати панелями. Вибір їх вражає своєю різноманітністю. До того ж, облицювальні панелі стійкі до впливу вологи, а їх монтування не складе особливих труднощів. Спочатку прикріпіть на стіну обрешітку. Зробити її можна з дерев'яних брусків з поперечним перерізом 40х25 мм. Залишайте відстань між окремими брусками близько 40 см. Щоб приховати водопровідні та каналізаційні труби, зробіть каркас з брусків для кріплення обрешітки. На готової обрешітці рівно і надійно закріпіть панелі.
7
Крім цього, зверніть увагу на такі покриття, як агломерат, художня штукатурка, шпалери, що миються і стінна пробка.
Зверніть увагу
За відсутності будівельного досвіду і необхідності швидко закінчити ремонтні роботи зверніться до послуг професіоналів.
Корисна порада
При виборі матеріалу для покриття стін враховуйте планувальне рішення свого санвузла. Так, обробка окремого і поєднаного туалету може відрізнятися.
Стеля будь-якого санвузла повинен бути вологонепроникним і нести декоративне навантаження. Для цих цілей виробниками було розроблено безліч різних матеріалів для обробки: пенополистирольная плитка, пластикові панелі, підвісні, натяжні і рейкові стелі. Кожен з них має як свої переваги, так і недоліки.
Інструкція
1
Наклейте на стелю в туалеті пінополістирольні плитки. Для цього просто добре зачистите поверхню від пилу і бруду. Їх головна перевага - низька вартість. Ціна може в 10-30 разів бути дешевше, ніж будь-яка підвісна система. Гідність їх у тому, що вони легко монтуються, до того ж дають зберегти первісну висоту кімнати (товщина плитки до 5 мм + клей). Обклеїти стелю плитками простіше, ніж шпалерами. Для додання плитці потрібної форми слід просто підрізати її ножем. Вони клеяться на будь-яку підставу - гіпсокартон, дерево або бетон із застосуванням водостійкого клею для роботи з пінопластом. Розрізняють три види плиток: штампована з малюнком, штампована з ламінованим покриттям, з екструдованого пінополістиролу. Термін служби перших двох до 5 років, останнього варіанту - до 7 років.
2
Візьміть пластикові панелі і прикріпіть їх на попередньо зроблену обрешітку. Вона може бути як з дерева (рейки 30х40 ілі40х40), так і з металевих профілів. Пластикові панелі несуть не тільки декоративну навантаження, але ще вони дозволяють вирівняти геометрію стелі. Для монтажу знадобиться перфоратор, дюбель-цвяхи, саморізи (25 мм), дерев'яна рейка або металевий профіль.
3
Відзначте на початку роботи за допомогою водного або лазерного рівня на стіні рівень майбутньої стелі. За допомогою перфоратора і дюбель-цвяху прикріпіть по периметру напрямні планки. Потім до них саморізами приєднаєте стартові куточки для кріплення панелей. Використовуючи рівень, визначте місця, де слід прикріпити до стелі решта рейки або профіль. Якщо кімната дорівнює по всіх кутках, то можна попередньо нарізати пластикові панелі за розмірами, якщо ні, то доведеться підганяти кожну окремо.
4
Наберіть стелю. Таким матеріалом це зробити не складно, навіть не маючи попередньої підготовки. Не забудьте залишити тільки отвори в панелях під світильники (якщо будете їх використовувати) і попередньо провести за нього електропроводку. Така стеля 100 відсотків вологостійкий і має тривалий термін експлуатації.