Як поставити захист на флешку. windows 7 поставив пароль на флешку.

Необхідність захисту конфіденційних даних користувача, які зберігаються на флешці, не вимагає додаткових обгрунтувань. Існує досить велика кількість спеціалізованих програм, призначених для шифрування інформації. Розглянемо деякі з них.
Вам знадобиться
  • - TrueCrypt;
  • - FreeOTFE;
  • - MyFolder;
  • - AxCrypt;
  • - 7-zip;
  • - Windows 7 bitlocker
Інструкція
1
Як поставити strongзащіту/strong на bфлешку/b "rel="gallery-step-images "> Завантажте та встановіть програму TrueCrypt, користується найбільшою популярністю у досвідчених користувачів. Додаток дозволяє виконувати шифрування як розділів знімного USB-носія, так і всього диска цілком. Програма є безкоштовною і вільно поширюється в інтернеті. Популярність програми пояснюється надійністю захисту інформації, до недоліків можна віднести не найпростіший інтерфейс програми.
2
Скористайтеся спрощеним аналогом додатка TrueCrypt під назвою FreeOTFE. Програма має можливість створення зашифрованих віртуальних дисків і володіє мінімалістичним інтерфейсом. FreeOTFE має відкритий вихідний код і вільно поширюється в інтернеті. Сумісна як з 32-, так і з 64-бітових версіях Windows, включаючи Windows XP, Windows Vista і Windows 7.
3
Оцініть зручність використання програми MyFolder, що забезпечує можливість парольного захисту не тільки на знімному USB-носії, а й на локальному жорсткому диску. Наявність спеціального значка в області повідомлень забезпечує зручний доступ до всіх захищеним папках, а алгоритм шифрування Blowfish гарантує швидкість виконання операції. Недоліком програми можна вважати відсутність підтримки 64-розрядних версій операційної системи WIndows.
4
Скористайтеся можливостями шифрування окремих вибраних файлів на знімному диску, наданих додатком AxCrypt. Зашита файлу відбувається шляхом використання пункту Encrypt контекстного меню файлу, дешифрування виконується в автоматичному режимі при подвійному кліці миші і введенні потрібного пароля. Закриття файлу призводить до повторного шифруванню 128-бітовим алгоритмом AES.
5
Створюйте зашифровані архіви потрібних файлів з використанням найбільш надійного 256-розрядного алгоритму AES за допомогою безкоштовного архіватора 7-zip. Певну незручність може створити схема разархивирования вибраних файлів у тимчасове сховище в незахищеному вигляді.
6
Використовуйте вбудовану утиліту пральний захисту знімного диска або будь-якого з вибраних розділів операційної системи Windows 7 Ultimate під назвою BitLocker.