Як ставити програми на iPhone. Як ставити платні програми на iphone безкоштовно.

Продукція компанії Apple - доля цінителів, а сама компанія вже давно стала справжньою релігією XXI століття. Не дивно, що у користувачів, скажімо, звичних PC після відкриття коробки з новеньким «айфоном» або «айпед» найчастіше виникають проблеми. В першу чергу, проблеми з установкою додаткового софту. Способів установки нових програм на «айфон» декілька і не всі вони однаково корисні. Розглянемо два основних по порядку.
Вам знадобиться
  • iPhone, персональний комп'ютер (PC або Mac), наявність доступу в інтернет, навички роботи з персональним комп'ютером і мережею інтернет.
Інструкція
1
Установка програмного забезпечення на продукцію компанії Apple відбувається через сервіс iTunes, воно дозволяє впорядковувати медіатеку на комп'ютері, слухати музику і дивитися відео, синхронізує весь контент і дає можливість здійснювати покупки на комп'ютері, iPod touch, iPhone і iPad. Для початку установки програм необхідно завантажити iTunes.
2
Після скачування iTunes необхідно встановити його на комп'ютері і зареєструватися в системі AppStore, підключивши «айфон» до комп'ютера. Апарат почне повноцінну роботу тільки після цієї операції. Це потрібно навіть, якщо ви не плануєте купувати додатки. Якщо ж ви плануєте здійснювати покупки, необхідно ввести платіжні дані банківської картки. Покроковий процес реєстрації для тих, хто ніколи не реєструвався в інтернеті, доступний і на офіційному сайті Apple (http://support.apple.com/kb/HT2534?viewlocale=ru_RU&locale=ru_RU).
3
Установка безкоштовних додатків відбувається через клієнтську програму iTunes в системі AppStore за наступним алгоритмом: Знаходиться додаток в каталозі AppStor e (для продукції Apple софт скачується в форматі ipa); натискається кнопка Get App; відбувається завантаження додатки на комп'ютер; до комп'ютера підключається iPhone і в iTunes запускається процес синхронізації.
4
Вищеописаний спосіб є повністю легальним, проте існують і інші варіанти установки програм на «айфон». Для установки програм, що не авторизованих в каталогах App Store, необхідно провести з пристроєм процедуру джейлбрейка, без якого в телефон неможливо занести ніякої софт, окрім як з AppStore. Це, однак, може завдати шкоди даним на апараті або стати причиною їх крадіжки. Також відомі випадки злому телефонів, підданих джейлбрейку.
5
Якщо ж офіційний шлях установки програм через iTunes все ж не задовольняє потребам, і «айфон» все ж піддався процедурі джейлбрейка, необхідно скористатися файловими менеджерами кшталт iFunBox або Touch Copy - це багато в чому спростить завдання хакерської роботи з пристроєм. Варто відзначити, що подібні операції можуть вважатися незаконними в ряді випадків.
Зверніть увагу
Apple дотримується точки зору, що джейлбрейк незаконний. Після проведення процедури розблокування апарату він втрачає гарантію Apple і не підлягає гарантійному ремонту. З точки зору російського законодавства відмову в гарантії буде незаконним, однак доводити це доведеться в суді.
Корисна порада
iTunes - безкоштовний додаток для Mac і PC. Якщо при скачуванні даної програми ви зіткнулися з вимогами оплатити розпакування архіву, перерахувати гроші на який-небудь рахунок або відправити sms-повідомлення, швидше за все, ви зіткнулися з шахраями.