Як видалити з диска файл тільки для читання.

Необхідність зміни атрибута «Тільки для читання » може виникнути при копіюванні і переміщенні деяких системних файлів Windows для можливості їх повноцінного використання. Так, файл особистих папок PST не дозволить здійснити нормальний запуск додатка Outlook при наявності атрибута «Тільки для читання ».
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання процедури зняття атрибута «Тільки для читання » з файлу на диску при операції копіювання.
2
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску інструменту "Командний рядок".
3
Введіть значеніеxcopy імя_ диска : *. * Путь_к_необходімому_файлу/h/EВ текстове поле командного рядка для використання програми Xcopy.exe компакт- диска і підтвердіть виконання обраної команди натисканням функціональної клавіші Enter.
4
Ознайомтеся з іншими можливостями програми Xcopy.exe введенням значеніяxcopy/? В текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
5
Знайдіть підлягає редагуванню файл в програмі «Провідник Windows» і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші для виконання операції зміни атрибута «Тільки для читання » вручну.
6
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна.
7
Зніміть прапорець на полі «Тільки для читання » і натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативної процедури видалення атрибута «Тільки для читання » за допомогою команди Attrib і перейдіть в пункт «Виконати».
9
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання запуску командного рядка.
10
Введіть значення attrib/? В текстове поле командного рядка для визначення потрібної команди і натисніть функціональну клавішу Enter.
11
Використовуйте значеніеattrib -r -s імя_ диска : імя_файладля видалення атрибутів «Тільки читання» і «Системний» з обраного файлу і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.