Як правильно підібрати колір до волосся.

Колір волосся сильно впливає на зовнішність людини. Помінявши його, можна стати старше або молодше, змінити стиль і образ, приховати недоліки особи. Але єдиних правил щодо вибору кольору волосся не існує, так як різні відтінки виглядають по-різному в залежності від типу зовнішності. Тому з вибором ідеального тону можуть виникнути проблеми. Найпростіше їх дозволити, записавшись на консультацію до стиліста.
Інструкція
1
Визначте колір і стан шкіри обличчя. Якщо у вас чисте, гладке обличчя без дефектів і яскравих особливостей, вам можна пофарбувати волосся в насичений, дуже темний або платиновий колір. Пам'ятайте, що такі ідеальні і глибокі відтінки вимагають бездоганного стану шкіри, так як вони виявляють всі недоліки на обличчі. Якщо у вас є родимки, веснянки, шрамики або інші особливості, пробуйте перехідні варіанти.
2
Колір шкіри також допоможе з вибором: власникам оливковою шкіри йдуть теплі відтінки (медові, колір імбир або молочний шоколад). Блідошкірі підходять темно-коричневі або попелясті кольору, а також тони «каштан», «баклажан», «дика слива». Людям з рожевою від природи шкіри бажано вибирати холодні відтінки: попелястий блонд, піщаний, «шампанське», так як теплі кольори надають шкірі рум'янець. Не варто фарбувати волосся з червоний, якщо ви схильні до почервоніння або алергічних реакцій на обличчі. А золотаві тони надають невелику жовтизну, яка добре помітна на жовтуватою шкірі. Тому людям з азіатською зовнішністю не рекомендується вибирати такі кольори.
3
При виборі кольору для волосся враховуйте колір очей. Якщо у вас зелені, карі або горіхові кольору (будь-які теплі відтінки), вибирайте такі ж теплі тони - руді, золотисті, червоні. Сині, блакитні і сірі очі краще підкреслити попелястими або світлими волоссям, але підійдуть і темне волосся.
4
Оцініть колористичний тип своєї зовнішності, яких всього виділяють чотири: зима, осінь, весна і літо. Зимовий тип відрізняється темними волоссям, шкірою прохолодних відтінків. Їм підходять чорні, темні, попелясті русяве волосся, але теплі золотисті тони виглядають не дуже добре. Люди цветотипа «осінь» можуть мати різного кольору очі, теплого відтінку шкіру і волосся з рижіной або просто яскраві, насичених відтінків. Якщо ви належите типу осені, вибирайте шоколадні, мідні, коричневі або каштанові тони, але уникайте відтінків блонд.
5
Весна - це світле волосся, сині, зелені або горіхові очі. Як і осіннім типам, їм ідуть золотисті кольори, але менш насичені, світлі. Літній тип відрізняється холодним кольором шкіри, синіми і сірими очима і світлими волоссям. Якщо у вас цей тип, вибирайте різні відтінки блонд або шатенових тони, але уникайте темних кольорів волосся.
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся у своєму виборі, спробуйте спочатку купити Засоби відтінків для волосся і скористатися ним. Якщо результат вам сподобається, можна наносити стійку фарбу.