Як зменшити розмір сукні. Як зменшити рукав.

У світі, мабуть, немає нічого більш мінливого і непостійного, ніж жіноча фігура. Представниці прекрасної статі постійно худнуть і знову поправляються, а їх гардероб до таких стрімких змін не пристосований.
Вам знадобиться
  • - сукню;
  • - шпильки;
  • - мило/олівець;
  • - сантиметр;
  • - ножиці;
  • - голка;
  • - нитки;
  • - швейна машина;
  • - праска.
Інструкція
1
Як бути якщо улюблену сукню після чергової дієти стало велике? Ви можете самостійно зменшити розмір сукні, не володіючи премудростями швейної справи.
2
Спочатку приміряйте плаття. Місця, в яких сукню на вас висить, заколіть швейними шпильками.
3
Зніміть плаття, виверніть його на виворіт. Візьміть мило (якщо тканина темна) або олівець (якщо світла) і, орієнтуючись на шпильки, проведіть новий контур (рис.1). Вийміть шпильки.
4
Не поспішайте хапатися за ножиці. Змітайте плаття по прокресленою лінії. Приміряйте його. На даному етапі воно буде виглядати не естетично, тому зайва тканина збереться в швах. Але ця примірка необхідна, щоб зрозуміти, скільки ще прибрати тканини вам потрібно, щоб плаття село по фігурі.
5
Після примірки внесіть необхідні коректування і проведіть заключні розрахунки. Врахуйте, що припуски на шви у тонких тканин від 0,5 до 0,7 см, а у щільних тканин від 1 до 1,5 см. Пам'ятайте також, що сукня не повинно повністю обтягувати фігуру, інакше при носінні шви почнуть розходитися, і тканина поступово буде рватися.
6
Враховуючи дані особливості, відріжте зайву частину, змітайте сукню. Поміряйте його.
7
Зшийте разом обидві частини сукні рівною машинною строчкою. Якщо тканина сипуча, то в місцях основних швів обробіть зрізи зигзагом.
8
Видаліть намітку, закріпіть і обріжте нитки. Пропрасуйте плаття в місцях нових швів.
9
Якщо ви схудли кардинально, то ушивати сукню доведеться не тільки в боках, але також зменшувати рукава, т.к. при зменшенні пройма рукава стане вже. Зменшити рукава ви можете, ушівая їх по всій довжині, або прісобранние біля основи до розмір ов нової пройми.
10
Якщо ви схудли на 1-2 кг, і ваше плаття на ґудзиках стало злегка висіти на фігурі, то ви можете зменшити його розмір , не вдаючись до рішучих заходів. Перешийте гудзики на 1-3 см від борту сукні, і воно знову буде вигідно підкреслювати вашу фігуру.