Як відновити карту метро. Як відновити студентський проїзний в метро.

Карта для проїзду в метрополітені - річ досить ніжна: легко може погнутися, порватися. Трапляється й так, що у вас її вкрали. Однак, щоб ваші гроші або пільги не пропали її можна відновити. Потрібно тільки набратися терпіння і зайнятися процедурою відновлення.
Вам знадобиться
  • -Заяву;
  • -анкета;
  • -Фотографии;
  • -чекі на оплату транспортної карти або завантаження грошей.
Інструкція
1
Якщо ваша карта ушкодилася: стерся номер, тріснула, пом'ялася, то звертайтеся в пасажирське агентство. Для цього вам потрібно приїхати туди, написати відповідну заяву із зазначенням причини заміни. Якщо у вас зберігся чек на покупку даної транспортної карти, або є чек, що підтверджує завантаження коштів на поповнюваний проїзний, то до заяви обов'язково прикладіть і його. Це допоможе вам довести, що гроші на карті є, а значить, їх потрібно або повернути, або перевести на іншу, оновлену карту.
2
Після того як ви напишете заяву і прикладіть всі необхідні документи, вам необхідно буде оплатити вартість безпосередньо карти. Це необхідно, щоб оплатити витрати організації з відновлення вашого документа.
3
Якщо у вас проїзний був пільговий (студентський, учнівський і т.д.), то потрібно заповнити спеціальну анкету. На неї приклейте фотографію. Незважаючи на те, що в правилах фото не потрібно, краще все одно візьміть її з собою. На всякий випадок. Студентам і школярам потрібно цю анкету обов'язково завірити. Як правило, роблять це в деканаті ВНЗ або секретаріаті школи. Потім візьміть паспорт і віднесіть цю анкету на найближчу станцію метрополітену. Здайте її, підтвердивши вою особистість наявністю паспорта. Час відновлення студентського проїзного складає приблизно 2 тижні. На цей час вам видається тимчасова пільгова карта для проїзду. Коли відновлена транспортна карта буде готова, вам доведеться сплатити 50 рублів і забрати її, попередньо пред'явивши касирові паспорт.
4
На жаль, в тих випадках коли у вас карту вкрали, або ви її втратили, відновити її навряд чи вдасться. Вважається, що це ваша вина. Довести ж, що така карта у вас була, ви навряд чи зможете. Адже навіть якщо у вас зберігся чек на покупку карти, він не є доказом, адже на ньому не проставлено ваше ім'я. А значить, в цьому випадку карту вам доведеться купувати заново.
Корисна порада
Якщо видачу нової карти вам затримують або, наприклад, намагаються на вас списати провину за пошкодження документа, то сміливо звертайтеся за допомогою безпосередньо в метрополітен. Для цього існує спеціальна гаряча лінія. Зателефонуйте за телефоном 8 (499) 787-25-86 в будь-який час. Гаряча лінія працює цілодобово і без вихідних.