Як видалити драйвер монітора.

Монітор, як і будь-які комп'ютерні комплектуючі, потребує драйвере . При цьому або він встановлюється з диска, який йде в комплекті до монітора, або дисплей працює під управлінням системного драйвера. Якщо ви встановлювали окремий драйвер, то іноді його потрібно видалити, наприклад, при зміні моделі монітора.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма Driver Cleaner Pro.
Інструкція
1
Зробити це можна так. Натисніть по порожньому неактивного ділянці робочого столу правою кнопкою мишки. Якщо вашої операційною системою є Windows 7, то в контекстному меню виберіть «Дозвіл екрану». Власникам операційної системи Windows ХР необхідно вибрати «Властивості».
2
У наступному вікні виберіть «Додаткові параметри», потім - «Монітор». Далі натисніть «Властивості» і пройдіть у вкладку «Драйвер». Після цього клацніть мишкою по «Видалити». Потім закрийте всі працюючі програми і вікна. Перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження ПК драйвер монітора буде видалений з вашої системи.
3
Також для видалення драйверів можна скористатися додатковим програмним забезпеченням. Дуже хороша програмка в своєму роді називається Driver Cleaner Pro. Знайдіть її в інтернеті (є безкоштовною), скачайте і інсталюйте на жорсткий диск комп'ютера. Перевагою даного методу можна вважати те, що крім видалення самого драйвера програма очистить системний реєстр.
4
Запустіть Driver Cleaner Pro. Праворуч у вікні програми знаходиться стрілочка. Натисніть по цій стрілочки лівої кнопкою мишки. З'явиться список драйверів, які встановлені на вашому комп'ютері. Пройдіться по цьому списку і знайдіть драйвер монітора. Далі клацніть по його назві лівою кнопкою мишки, після чого в меню програми клікніть по кнопці Add. Потім натисніть Start. Розпочнеться процес деактивації драйверів. Дочекайтеся його завершення.
5
Після видалення драйверів з'явиться звіт. Закрийте всі активні вікна. Тепер перезавантажте комп'ютер. Після його перезавантаження драйвера монітора будуть остаточно видалені, а системний реєстр очищений. Також Driver Cleaner Pro можна скористатися для видалення драйверів відеокарти.