Як вибрати автомобільний кермо.

Кожен власник автомобіля прагне до того, щоб його машина була красивою і сучасною. Саме тому багато автомобілістів так захоплені дизайном свого транспортного засобу. Причому тюнингу піддається не тільки зовнішній вигляд машини, але і її салон, важливою деталлю якого, звичайно ж, є автомобільний кермо . Щоб водій зміг відчути себе пілотом воістину потужної машини, кермо потрібно правильно вибрати.
Інструкція
1
Перш ніж вибрати той чи інший кермо для свого автомобіля, дізнайтеся у продавця, з чого він виготовлений. Віддайте перевагу моделі з високоякісних матеріалів. Багато сучасні виробники автомобільних рулів доповнюють свою продукцію «гігієнічними сертифікатами», що свідчать про безпеку використовуваних матеріалів.
2
Відмовтеся від покупки керма, ускладнює керування автомобілем. Простежте за тим, щоб обрана вами модель після встановлення не затуляла деякі прилади.
3
Зручність керування автомобілем багато в чому залежить від оббивки керма. Найпоширенішими матеріалами для її виготовлення вважаються замша, шкіра, алькантара і пластик.
4
Більшість власників автомобілів віддають свою перевагу оббивці зі шкіри. Такі рулі дуже практичні, їх легко очистити від будь-яких забруднень. Крім цього, шкіра відмінно переносить будь теплові і механічні навантаження. Шкіряний кермо в салоні автомобіля - ознака престижності і респектабельності його власника.
5
Руль з алькантари, штучної замші високої якості, володіє чудовою стійкістю до попелу, маслу, пилу та інших забруднень.
6
Зверніть увагу на автомобільний кермо з оббивкою із замші. Цей матеріал створює чудове зчеплення рук з кермом, що дуже важливо при їзді по звивистих і нерівних дорогах.
7
Придивіться до комбінованої оббивці зі шкіри та замші. Такий автомобільний кермо не тільки практичний і зручний, але і вельми оригінальний. А ось кермо з оббивкою із пластику вибирати не варто. Руки від довгого зіткнення з ним починають потіти і ковзати.
8
Дуже важливо при виборі автомобільного керма - правильно підібрати його діаметр. Чим він менший, тим управління гостріше. Тому занадто маленький кермо не дуже зручний при паркуванні транспортного засобу. Оптимальна величина діаметра автомобільного керма - тридцять п'ять сантиметрів. При наявності підсилювача рульового управління вона може становити й тридцять три сантиметри.
9
Правильно вибраний кермо може підкреслити індивідуальність автомобіля і поліпшити якість управління ім.