Як відрізнити червону ікру. Яка червона ікра хороша.

Червона ікра на вашому столі - це завжди свято. Але як відрізнити хороший продукт від підробки? На прилавках сьогодні багато сурогату та неякісного товару. Щоб даремно не втратити гроші і не нашкодити своєму здоров'ю, вибирати ікру слід дуже уважно.
Вам знадобиться
  • Упаковка червоної ікри з етикеткою
  • Трохи ікри на пробу
  • Гаряча вода
Інструкція
1
Подивіться, якого сорту червона ікра, і який рибі вона належить. Першосортних продукт ідеально підбирається за розміром і виду ікринок, а другосортний містить ікру різного виду лососевих. Він корисний і поживний, але при сервіруванні столу виглядає не надто красиво.
2
Оцініть деякі зовнішні ознаки червоної ікри від різних риб. • Горбуша дає ікру діаметром в середньому 5 мм. Оболонка тонка і нетривка, колір помаранчевий (більш-менш світлий). Ікра горбуші зустрічається у продажу найчастіше. • Кета: ікринки в середньому до 6 мм. Це правильні помаранчеві кульки з відтінком бурштину. Покриття більшеміцне, добре видно зародок. • Форель дає ікру всього близько 3 мм. Колір - від жовтого до насиченого жовтогарячого. • Кижуч: ікринки теж маленькі і мають відтінок бордо. • Нерка: діаметр ікринок в середньому 4 мм. Такий ікри на прилавку небагато.
3
Огляньте банку. Хороша червона ікра повинна бути в скляній упаковці. В жерстяній метал окислюється. Баночка не повинна бути роздутою. Маркування штампується зсередини кришки. Потрясіть баночку - вона не повинна видавати булькающие звуки, т.к. хороший продукт заповнює її дуже щільно.
4
Погляньте на червону ікру в скляній банці при сонячному світлі: • Ікра повинна бути розсипчастою, пружною і правильної форми. • Вона не повинна перевалюватися всією масою і прилипати до стінок. • Продукт лежить у банку рівно і виглядає сухим. • Колір продукту повинен відповідати забарвленню ікри даного виду риби.
5
Уважно розгляньте етикетку на упаковці. Іноді на ній чесно написано, що продукт штучний або це суміш справжньої ікри і сурогату. Штучний продукт виробляють з морських водоростей, а потім фарбують і «ліплять» із них ікру. Подивіться на дату вироблення. «Правильна» червона ікра добувається в середині і наприкінці літа.
6
Запам'ятайте, що за державним стандартом обробка червоної ікри проводиться тільки за допомогою солі і заморозки або пастеризації. Консерванти (зокрема, уротропін) заборонені. Умови зберігання такого продукту: при температурі від -18 до -25 градусів не більше ніж 1 рік і 2 місяці. Крім того, на баночці повинні бути позначені умови розморожування червоної ікри.
Зверніть увагу
Не беріть червону ікру на вагу. Так найлегше нарватися на неякісний продукт. Часто развесная ікра представляє з себе слизька масу, яка липне до лопаточці під час зважування. Такий товар не можна купувати.
Корисна порада
Проведіть простий тест на якість червоної ікри. Киньте кілька ікринок в гарячу воду. Якщо вони розчинилися - перед вами сурогат.
Останнім часом все складніше стає придбати до святкового столу дійсно якісну, смачну ікру . Продавці настільки навчилися обманювати покупців, що іноді такий обман може обернутися для покупця трагічно. Є кілька корисних порад, які допоможуть вам вибрати хорошу ікру і не зіпсувати свято. При покупці ікри слід звернути увагу на наступні чинники.
Інструкція
1
Упаковка. Уважно розгляньте банку. Ікра повинна бути виготовлена по ГОСТу, жодні інші ТУ не гарантують якість ікри. Дати виготовлення або розфасовки повинні бути видавлені на банці зсередини, а не наклеєні на неї і не вибиті всередину. Ну і звичайно, ікра, вироблена в Москві або Нижньому Новгороді, а не на Далекому Сході, повинна вас насторожити. Але найголовніше - намагайтеся не купувати вагову ікру на ринках. Тут ніхто не гарантує ні якість продукції, ні правильність її зберігання. А отже, в декілька разів збільшується ризик отруїтися таким продуктом.
2
Склад. Уважно почитайте склад банки з ікрою. Перш за все, має бути чітко вказано, з якої породи риб зроблена ця ікра, наприклад, «ікра горбуші» або «ікра форелі». Якщо банку прозора, і можна розглянути ікринки, пам'ятайте, що ікра горбуші має яскраво-оранжевий колір, а ось у форелі дрібна червона ікра. Велика кількість рідини (відстою) говорить про те, що ікру кілька разів розморожували і заморожували. Навряд чи вона вас порадує своєю якістю. Щоб зрозуміти це, струсіть банку. Якщо почуєте глухий звук, що булькає - не беріть таку ікру . Також зверніть увагу на консерванти: Е239 (або уротропін) з 2010 року заборонений в Росії.
3
Смак. Справжня ікра ніколи не буде гірчити, не пахне рослинним маслом і не має різкого рибного запаху. А щоб упевнитися в якості, виконайте експеримент: опустіть у склянку з водою кілька ікринок. Несправжня ікра розчиниться в воде.Виполнів всі ці інструкції, ви зможете вибрати хорошу ікру , яка порадує вас і ваших гостей і стане головною закускою на будь-якому святковому столі.