Як створити мотоклуб.

Багато байкери-любителі мріють про створення свого клубу, і для того щоб виділитися з числа інших фанатів, і щоб трохи підзаробити на своєму захопленні.
Інструкція
1
Дізнайтеся, є у вашому місті чи районі діючі мотоклуби , який з них займає лідируючі позиції (так званий «одновідсотковий»). З'ясуйте, чи існує громадська організація, що об'єднує мотоклуби на обраної вами території.
2
Визначте, який статус матиме ваш майбутній мотоклуб («MC» - власне мотоклуб або Riding Club - організація спільних поїздок).
3
Дізнайтеся, яка кількість членів клубу потрібно для його заснування. Якщо любителів безтурботної їзди серед ваших друзів вистачає, подумайте, чи достатньо ви добре їх знаєте, і чи не слід при створенні статуту клубу включити пункт про кандидатському терміні для вступу в його члени.
4
Вирішіть, які типи мотоциклів будуть прийнятні для того щоб новачкові вступити в клуб. Втім, при створення Riding Club ніяких обмежень може і не вводитися.
5
Розробіть статут клубу і його атрибутику. Зверніть особливу увагу на кольори нашивок. Якщо виявиться, що у вашому районі чи навіть регіоні вже мається клуб, що носить ті ж кольори, у вас можуть з'явитися проблеми певного роду.
6
Зверніться до президента «одновідсоткового» клубу і домовтеся про зустріч, на якій ваш клуб буде офіційно визнаний. На цю зустріч краще бути всім і без запізнень, так як такі заходи призначаються тільки один раз. Вислухайте всі зауваження і пропозиції щодо статуту вашого клубу.
7
Якщо у вашому місті чи районі існує і громадська організація мотоциклістів, зверніться до її голови для того щоб він вніс вас у свої списки. Однак будьте уважні: багато громадських організацій нерідко підтримують ту чи іншу партію, так що вам, можливо, згодом доведеться брати участь в заходах, далеких від мотодвижения. Проте, візьміть до відома всі пропозиції та зауваження до статуту з боку членів цієї організації.
8
Влаштуйте вечірку з приводу створення нового мотоклубу.