Як привітати бухгалтера з днем ??народження.

Бухгалтер - професія відповідальна. І вітати з днем народження представників цієї професії потрібно теж з усією відповідальністю. Адже саме від діяльності бухгалтера в чому залежить стабільність і процвітання організації.
Інструкція
1
За кілька днів до дня народження вашого бухгалтера Порадившись з колегами щодо того, як ви будете його вітати, що дарувати і що при цьому говорити.
2
Обов'язково поставте до відома керівництво про те, що у вашого бухгалтера скоро день народження. Можливо, що хтось з начальства виявить бажання привітати іменинника особисто і навіть вручити йому якийсь подарунок або невелику премію, особливо, якщо це не просто день народження, а ювілей.
3
Зберіть гроші на подарунок бухгалтеру. Вирішіть, який подарунок сподобається йому найбільше. Це можуть бути звичні для будь-якого бухгалтера предмети (письмовий прилад, нові книги з бухгалтерського обліку, органайзер) або оригінальні сувеніри, пов'язані з професійною діяльністю (подушка-сейф, авторучка-тестер банкнот, настільний годинник з світовим часом ). Замовте гравіровщіка напис для подарунка, що містить найщиріші поздоровлення і побажання від колективу. Не забудьте, крім подарунка, подбати і про букет квітів.
4
Складіть самостійно або знайдіть в інтернеті тексти для поздоровлень на адресу бухгалтера . Поздоровлення можуть бути як прозовими, так і віршованими. Обов'язково згадайте в тексті про професійні достоїнства (відповідальність, пунктуальність, грамотність) і найкращих особистих якостях вашого бухгалтера , незамінних в будь-якому колективі (чуйність, уважність, доброзичливість).
5
Згадайте свої студентські роки і підготуйте, по можливості, і кілька сценок або номерів на честь улюбленого бухгалтера . Сценарії скетчів можуть бути самими різними, але всі вони так чи інакше повинні ставитися до повсякденного життя офісу. У будь-якому колективі знайдеться чимало сюжетів для таких сценок.
6
Дізнайтеся, чи планує ваш бухгалтер влаштовувати посиденьки на роботі з приводу дня народження з колегами, і заздалегідь розподіліть, хто і що зможе принести або купити до столу. Якщо у бухгалтера буде ювілей, допоможіть йому з організацією банкету на роботі або в ресторані, узявши частину витрат на себе.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V1ghJqIlKWo