Як створити свою інтернет-газету. Як створити свою газету онлайн.

Інтернет-видання не вимагають таких величезних вкладень, як друковані ЗМІ. Однак для якісної подачі матеріалів в електронному вигляді без часових і матеріальних витрат не обійтися.
Інструкція
1
Визначте тематику майбутньої інтернет-газети. Якщо ви плануєте швидко почати заробляти на своїй газеті, розміщуючи рекламу і організовуючи підписку, подбайте про те, щоб матеріали видання були цікаві як можна більшій кількості користувачів. Ви можете скласти і бізнес-план, в якому будуть ясно видно перспективи вашого видання та враховані всі витрати на його організацію.
2
Залучіть до створення сайту досвідчених дизайнерів, фотографів, журналістів, якщо ви хочете, щоб ваша газета принесла вам прибуток в найкоротші терміни. Для їх пошуку ви можете звернутися на одну з бірж фрілансерів (наприклад, на www.free-lance.ru). Однак набагато краще буде, якщо ви створите постійний штат співробітників, які будуть знати, в чому полягають їх посадові обов'язки, і яким не потрібно буде постійно роз'яснювати концепцію видання.
3
Подумайте, чи будете ви укладати письмові договори на надання послуг з вашими авторами чи все-таки обмежитеся разовими замовленнями. У першому випадку ви будете платити їм більше, зате будете впевнені в якості матеріалів, у другому - можете втратити час на пошук відповідних виконавців.
4
Вирішіть, з якою періодичністю буде виходити ваша інтернет-газета, і здійснюватися розсилка матеріалів. Якщо у вас ще немає досвіду роботи в інтернет-виданнях, оптимальною буде періодичність виходу один-два рази на місяць, з постійним оновленням стрічки новин.
5
Визначте, яким чином ви будете отримувати доходи від вашого видання: розміщення реклами, передплата, платний доступ до матеріалів та ін.
6
Якщо ви плануєте отримувати доступ до заходів для преси, вам необхідно зареєструвати вашу інтернет- газету в Роскомсвязьнадзоре в Москві (так як інтернет-видання припускає роботу не тільки в Росії, але і за кордоном ). Для цього вам буде потрібно і свідоцтво про реєстрацію ІП або юридичної особи. У випадку якщо ви самостійно не зможете оформити документи в столиці, вам знадобиться і довіреність, видана на ім'я особи, яка і займеться реєстрацією вашої інтернет-газети.
Отже, ви вирішили зробити газету. Неважливо, якою вона буде: стінгазета для колег, невеликий шкільний вісник, надрукований на широкоформатному принтері, або повноцінне періодичне видання. З темою визначилися, матеріали зібрані. Як оформити газету? Яку б газету ви не робили, зверніть увагу на наступні моменти.
Інструкція
1
У будь-якої газети повинен бути свій впізнаваний стиль. Не бійтеся експериментувати, йдіть від шаблонів.
2
Оскільки газету ви робите в першу чергу для читача, подбайте про те, щоб йому було зручно її чітать.Расположіте текст на сторінці так, щоб людина, яка взяла вашу газету в руки вперше, зміг без зусиль в ній орієнтуватися.
3
Фотографії та малюнки служать не тільки додатковим ілюстративним матеріалом, але і часто "перетягують" на себе інформаційне ковдру. Подбайте про те, щоб фотографія привертала увагу. Не обов'язково, щоб на ній був зображений якийсь компромат. Просто правильно розташуйте її на смузі.
4
Правильно вибраний шрифт - запорука вашого успіху. Він не повинен бути занадто популярним, але людині повинно бути легко читати те, що їм написано. Не потрібно показувати в одному номері всі шрифти, які ви знаєте. Це забавно, звичайно, але читачеві навряд чи понравітся.Шріфт - це "обличчя" видання. Зробіть так, щоб воно було впізнаваним.
5
Оформлення структури газети - важка праця. Ваше завдання зробити так, щоб читач переміщався по рубриках і розумів, чому ви розташували матеріал так, а не іначе.Напрімер, якщо на першій смузі газети з'явиться серйозний аналітичний матеріал, читач ніколи не буде відкривати середину газети, щоб прочитати останні новини. Хоча б тому, що це просто незручно.