Як почати вступ до твору. Як почати твір на тему мене.

Від того наскільки цікаво і захоплююче написано вступ , залежить перше враження про твір - чи зацікавить воно перевіряючого вже на першому етапі або викличе стійкі асоціації зі стандартними шаблонами. Розмір вступу залежить від обсягу твору.
Інструкція
1
Уникайте шаблонних фраз. Немає нічого гіршого, ніж починати свою роботу з побитих виразів, які не тільки не привернуть увагу, але й можуть негативно відбитися на ставленні до всього твору. Придумайте щось оригінальне, яскравою і зацікавлювати - заклик, глибокодумне вислів, невеликий анонс.
2
Будьте короткі. Досить двох-трьох пропозицій, ніяких розлогих пояснень і поглиблень в тему. Ваше завдання - привернути увагу.
3
Почніть із запитання. Звернення до читача можна сформулювати у вигляді питання: «А чи відомо вам ...», «Чи знаєте ви ...», «Ви коли-небудь чули ...» і т.д. Це універсальний спосіб зацікавити, ввести в курс теми твору і підкинути поживу для роздумів.
4
Зробіть вступ -визначення. Виберіть одне ємне слово, яким можна було б охарактеризувати суть твору - якщо ви пишете про взаємини між людьми, то дайте визначення поняттям любов, дружба, взаємовиручка і т.д. Тільки не слід списувати слово в слово цитату зі словника, опишіть поняття своїми словами. Якщо ж ви вирішили почати з цитати, то обов'язково вказуйте автора, джерело твори і поясніть, в якому контексті ви вибрали дані рядка.
5
Спробуйте почати з твердження. Почніть свій твір словами: «Я хотів би розповісти ...», «У житті однієї людини був випадок ...», «Обставини склалися так, що ...» та ін. Це твердження дозволить вам вести розповідь від зацікавленої особи, причому вводити читача в суть історії ви будете поступово - цього і вимагають правила написання.
6
Наведіть історичні факти. Якщо ваше твір являє собою роздум на вічні теми або аналіз сучасних умов, то доцільно почати його з короткою історичною довідки. Це поширене початок твору, який містять багато роботи.
7
Зробіть початок вступу аналітичним. Спробуйте стисло і ємко викласти суть розповіді і охарактеризувати зміст - такий початок зажадає зусиль і аналітичної роботи. Це найскладніший варіант, але він цінується вище інших, тому що свідчить про ваше уміння акцентувати увагу на головному.