Як залити масло в машину. Як залити масло в двигун машини.

Масло в машині необхідно міняти згідно інструкції з експлуатації вашої моделі авто. Тільки виробник двигуна надасть точні рекомендації про інтервали заміни масла і про необхідну марці масла. У більшості випадків в інструкції вказано певний інтервал або пробіг, після якого необхідна заміна масла.
Вам знадобиться
  • - ключ для масляного фільтра;
  • - ключ гайковий;
  • - масляний фільтр (новий);
  • - ємність для зливу масла.
Інструкція
1
Провести заміну масла в машині може кваліфікований автомеханік або особисто ви, якщо скористаєтеся нашими підказками. Таку операцію можливо виконати без підйомного механізму. Дотримуйтесь послідовність дій при заміні масла в автомобілі.
2
В цілях безпеки поставте машину на ручне гальмо. Передню частину машини підійміть на півметра (щоб ви вільно могли під нею лежати). Задні колеса застопоріть за допомогою шлакоблоку або цегли.
3
Візьміть піддон, гайковий ключі, інші необхідні інструменти і в положенні на спині влаштуйтеся під автомобілем. В масляному резервуарі Обкрутити за допомогою гайкового ключа кришку, підставте приготовлену ємність і дайте старому маслу стекти. Знімайте масляний фільтр, спеціальним ключем відкручуючи його. Акуратно вкрутіть в картер пробку. Загвинчуйте її туго, щоб масло не протікало.
4
Новий фільтр перед установкою заповніть свіжим маслом приблизно на?, Для просочення фільтрує. Встановіть приготований новий масляний фільтр. Змастіть гумовий ущільнювач маслом (він знаходиться близько різьби) і щільно вкрутити новий фільтр.
5
Щоб залити масло в машину, відкрийте капот, відкрутіть кришку, що знаходиться на двигуні, на якій стоїть напис «масло» і залийте потрібну кількість нового масла, приблизно 5 літрів. Щільно закрутіть кришку.
6
Заведіть двигун і, не вимикаючи його, обстежте нижню частину машини. Переконайтеся, що немає масляних патьоків. Виявивши сліди протікання масла, перевірте, чи міцно закручена пробка і масляний фільтр. Якщо ці дії не принесуть результатів і масло продовжує витікати, зверніться до автомеханіка. Якщо протікання масла немає, вимикайте двигун і перевірте рівень масла (при необхідності долийте масло до потрібного обсягу).
Корисна порада
Заливайте масло, яке зазначено в інструкції з експлуатації машини. У деяких випадках тип потрібного масла вказано на щупі. В ідеалі заміну масла потрібно проводити після кожних 5 тис.км пробігу.