Як відкрити інформаційне агентство.

Інформаційне агентство - це організація, яка займається збором новин та інших матеріалів, а також їх розповсюдженням для використання у ЗМІ та в інших цілях. Відповідно до російського законодавства, інформаційне агентство також повинно мати правовий статус засоби масової інформації.
Інструкція
1
Зверніться до місцевого відділення податкової інспекції та зареєструйте ІП або юридична особа. Це необхідно для того, щоб надалі ви змогли зареєструвати в Россвязькомнадзоре свій інформаційний агентство .
2
Знайдіть і орендуйте приміщення для вашого майбутнього агентства, так як воно не підлягатиме реєстрації, якщо ви, наприклад, хочете відкрити його за місцем вашого проживання. Організуйте вибране вами приміщення так, щоб у ньому можна було розташувати фото-студію, дизайнерський відділ, архів, а також офіс, де буде розташовуватися редакція. Зрозуміло, на перших порах все це можна розмістити і порівняно на невеликій території.
3
Заздалегідь подбайте про надійні базах даних і забезпечте себе клієнтами Це можуть бути не тільки ЗМІ, а й співробітники служб безпеки компаній, комерційні та державні структури, а також приватні особи, зацікавлені в отриманні достовірної інформації.
4
Залежно від того, на інформації якого роду буде спеціалізуватися ваше агентство , укладіть відповідні договори і з клієнтами, і з організаціями та приватними особами, які є джерелами інформації.
5
Підготуйте документи для реєстрації інформаційного агентства у Россвязькомнадзоре. Індивідуальним підприємцям знадобиться свідоцтво про реєстрацію в податкових органах і завірена копія паспорта. Юридичним особам - завірені копії статуту, установчих документів та свідоцтва про реєстрацію.
6
Отримайте через 30 днів з моменту звернення в Россвязькомнадзор свідоцтво про реєстрацію вашого інформагентсва в якості засобу масової інформації. Якщо ви отримали повідомлення про відмову у реєстрації, уважно вивчіть підстави, за якими ваша заява була відхилена, виправте помилки і подайте повторну заявку.