Як зустріти Новий рік у поїзді.

Як правило, зустріти в поїзді в ново гідного ніч людей, які свідомо вирішили провести цей час у дорозі, шансів мало. Зазвичай це люди, які не змогли виїхати раніше чи просто їдуть на новорічні канікули. Комусь не вистачило квитків або підтискають терміни - причини бувають різні.
Інструкція
1
Заздалегідь приготуйте частування. В ново гідного ніч нерідкі отруєння, тому подбайте про себе заздалегідь - продумайте меню, яке не повинно складатися з швидкопсувних страв. Якщо є можливість, то упакуйте всі продукти в сумку-холодильник. Пара салатів, закуски, бутерброди, шампанське і фрукти - цього буде цілком достатньо, щоб відзначити свято в похідних умовах. Не захоплюйтеся салатами з майонезом і копченими закусками - перспектива опинитися далеко від лікарень і кваліфікованої допомоги в святкову ніч повинна вас насторожити. Крім того, це значна економія коштів, оскільки живлення в вагоні-ресторані обійдеться набагато дорожче.
2
Візьміть з собою новорічні атрибути. Прикрасити купе слід обов'язково - прості паперові сніжинки на вікна, мішуру на полки і підтримуючі конструкції, пара повітряних кульок і ялинова гілочка невеликого розміру на стіл. Для себе заготуйте карнавальні маски, різнокольорові перуки, новорічні костюми - створіть відповідну атмосферу в поїзді .
3
Поцікавтеся, чи є новорічна програма в поїзді . Деякі поїзди пропонують пасажирам додаткові розваги - програма з виступами Діда Мороза і Снігуроньки, конкурси, вікторини, привітання від керівництва складу, святкове меню і пр.
4
Познайомтеся з сусідами по вагону. Якщо поїзд буде повний пасажирів, то доцільніше буде скооперуватися з сусідами по купе і провести час разом. Якщо людей буде небагато, то краще зібрати всіх в одному місці і зустріти Новий рік компанією - нікому не хочеться залишатися на самоті.
5
Це хороший шанс провести новорічне свято удвох, побути наодинці і присвятити час один одному - може бути, чоловік шукає підходящий випадок для того, щоб зробити своїй жінці пропозицію, тоді такий спосіб буде дуже романтичним. Викупите ціле купе (що, до речі, не вимагатиме величезних витрат, так як 31 грудня квитки можуть бути вдвічі дешевше звичайних), прикрасьте все в романтичному стилі та проведіть найзатишніший свято наодинці з коханою людиною. Вам не доведеться відбиватися від настирливих гостей, ображати родичів і друзів - просто насолодитеся чарівної вночі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H_-qsJRHPZE