Як закінчити ремонт.

Ремонт в квартирі як ураган - змітає все зі своїх місць і змушує господарів жити практично на валізах. Меблі зрушена або винесена, речі розкидані, шпалери обідрані ... картина неприваблива. Довго жити в таких умовах складно, і рано чи пізно, ваше терпіння скінчиться. Хочеться швидше закінчити це неподобство, але необхідно зробити все правильно, щоб витрачені зусилля не пішли прахом.
Інструкція
1
Продумайте, в якому вигляді ви хотіли б побачити квартиру без ремонту, наполягаєте ви на якісному ремонті з дотриманням всіх правил або вже готові дещо пробачити.
2
Якщо ваші вимоги вже не так суворі, вирішите на сімейній раді, які заплановані складні види обробки ви згодні замінити більш простими. Наприклад, дуже тривалу і складну процедуру з укладанням паркету (який треба кілька разів покривати лаком) замініть ламінатом або лінолеумом з паркетною малюнком. Складні конструкції на стелі з гіпсокартону або натяжних конструкцій замініть звичайною фарбуванням або побілкою. Якщо у вас досить рівні стіни, стелю та підлогу, не варто витрачати час і гроші на їх вирівнювання, а відразу укладайте подальше покриття.
3
Візьміть все в свої руки. Надії не може бути ні на кого крім вас, тому не розраховуйте на допомогу чоловіка або дружини - організуйте все самі. Візьміть кредит, поїдьте в магазин або замовте все необхідне в інтернет-магазині. Покличте друзів на вихідні, і разом, дружно взявшись, ви за пару днів все закінчите.
4
Якщо вимоги у вас залишилися на високому рівні і друзі тут не допоможуть, запросіть ремонтну бригаду. Вибирайте бригаду з хорошими рекомендаціями, якщо частина ремонту у вас вже зроблена, їх послуги обійдуться вам не так уже й дорого. Складіть договір з вказівкою всіх термінів, вартості та видів робіт, включите пункт про штрафи за порушення термінів. Так ви будете точно знати, коли закінчиться ваш ремонт, і зможете планувати своє життя в оновленій квартирі.
5
Якщо ви живете в своєму будинку, з великим господарством, не дивуйтеся постійному ремонту. У цьому випадку ремонт - це безперервне прагнення до досконалості, він ніколи не скінчиться. Зрозумійте це і змиріться, підтримуйте порядок в кімнатах, де ремонт тимчасово припинений, і радійте життю.
Зверніть увагу
Незважаючи на бажання закінчити ремонт скоріше, не порушуйте послідовність дій і технологію. Обов'язково закінчите всі роботи з електропроводкою, перш ніж починати заміну опалювальної системи або малярні роботи, а шпалери клейте після установки нових вікон.