Як намалювати яструба.

Любов до дикої природи не знає меж. Деякі поціновувачі флори і фауни присвячують своє життя вивченню оточуючого їх світу, інші колекціонують все, що тільки можна: від метеликів і жуків до більш великих трофеїв. Своє захоплення і підвищений інтерес до птахів можна виразити за допомогою малюнка.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - програма Adobe Photoshop;
  • - папір;
  • - олівець.
Інструкція
1
Запустіть софт і приступите до малювання. Першим ділом намалюйте тіло майбутнього яструба - овальне з виділеним контуром голови. До речі, якщо ви малюєте перший раз у своєму житті, то краще почніть із зображення мультиплікаційної птиці: таку легше малювати.
2
Намалюйте дзьоб. Пам'ятайте: дзьоб у цього птаха короткий, гачкоподібний. Потім намалюйте яструбові лапки з довгими гострими кігтями. Після цього приступите до малювання очей (або одного ока, якщо яструб буде розгорнуто боком).
3
Проведіть на своєму малюнку додаткові лінії, за допомогою яких можна зробити видимими контури крил і затінити ділянку в області голови. Домалюйте короткі округлі крила і хвіст.
4
Розфарбуйте свою мультиплікаційну пташку. Вона чудова, чи не так?
5
Те ж саме можна спробувати намалювати на папері - послідовність і принципи побудови ліній однакові.
6
Зробіть дивно красиву фотоілюстрацій. Для цього завантажте фото яструба і знімок красивого рослини. За допомогою інструменту Pen обведіть птицю і перемістить її зображення в заздалегідь підготовлений для фотоілюстрації фон.
7
Скопіюйте зображення рослини і вставте його біля яструба (наприклад, листя можуть розташовуватися в області крила). За допомогою дублювання шарів збільште кількість листя у рослини.
8
Потім, знову створивши новий шар, скористайтеся інструментом Ellipse для того, щоб намалювати навколо листя маленькі яскраво-жовті точки: вони створять ефект спека. За допомогою тіней виділіть область голови яструба і вершину його крил. Для цього обведіть ці області м'якою кистю середнього розміру з показником непрозорості 5% і розтушуйте їх.
Зверніть увагу
Все скачані на комп'ютер файли і софти обов'язково перевіряйте антивірусною програмою.
Корисна порада
Якщо ви вмієте малювати, то зобразити яструба ви можете на папері не тільки олівцем, але і фарбами, гуашшю і т. П. При цьому начерк виконується в тому ж порядку, як і малюнок в програмі Adobe Photoshop/