Як повернути нову машину. Як повернути автомобіль в салон.

Згідно закону про захист прав споживачів, покупець має право повернути продавцеві новий автомобіль, якщо його якість виявилася неналежним, комплектація неповною, а також при інших порушеннях законодавства та умов договору купівлі-продажу.
Інструкція
1
В першу чергу поверніться до продавця і аргументовано викласти причини, за якими ви хочете повернути автомобіль. Обов'язково напишіть заяву в письмовому вигляді, копію якого залиште у себе. Продавець зобов'язаний протягом 10 днів надати вам відповідь у письмовій формі. Із зазначенням своїх умов вирішення конфлікту або із зазначенням причин відмови.
2
Спілкуючись з продавцями, висловлюйте впевненість у своїх словах, знання законодавства в області захисту прав споживачів. Не пропонуйте компромісів - нехай їх шукає продавець. Визначте головне для себе вимогу і домагайтеся його виконання. Маючи справу з активними клієнтами, продавці охочіше задовольнять ваші вимоги, ніж будуть мати справу з судом.
3
Практика показує, що повернути недоброякісний автомобіль простіше всього протягом 15 днів з дня його продажу. Зверніть увагу, що при замовленні певної комплектації покупець змушений чекати виконання замовлення і реальна дата отримання машини може відрізнятися від дати продажу.
4
Якщо продавець звинувачує вас у порушенні умов експлуатації, що призвели до виходу авто з ладу, вимагайте проведення незалежної експертизи. Вона повинна проводитися за його рахунок. Врахуйте, що результати експертизи можна опротестувати через суд.
5
Якщо ніякі заходи досудового впливу на несумлінного продавця не подіяли дію, подавайте на нього позов. Щоб підвищити свої шанси на виграш справи, найміть грамотного юриста. Розраховуючи на перемогу, вимагайте не тільки повернення вартості автомобіля, але і всіх судових витрат і збитків. Не вимагайте занадто багато чого - суди не люблять жодних. Суму збитку і всіх витрат оціните не більше 50% від ціни авто.
6
Якщо автомобіль узятий в кредит у банку, зверніться до найближчої філії з проханням розірвати договір кредитування. Як правило, продавці в цьому випадку повністю повертають вартість автомобіля в кредитну організацію. У банку, після розірвання кредитного договору, отримаєте належні вам гроші, за винятком уже сплачених відсотків. Важливо зажадати від банку письмового повідомлення про відсутність у нього претензій до вас.