Як готувати курку для цезаря. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

  •  Салат "Цезар" - це кулінарний хіт нашого часу. Він подається майже в усіх кафе та ресторанах, легко і швидко готується вдома, має приємний цікавим смаком. Головний інгредієнт "Цезаря" - це курка, тому її приготуванню потрібно приділити особливу увагу, щоб салат вдався на славу.
  •  Для "Цезаря" найкраще взяти курячу грудку, оскільки це сама нежирна частина курки. Найголовніше при приготуванні - її НЕ пересушіть.Ітак, візьміть курячу грудку і промийте під холодною водою.
  •  Поріжте грудку на порційні шматочки так, щоб після приготування їх можна було відразу покласти в салат.
  •  Складіть шматочки в глибоку миску, посипте сіллю, чорним перцем, додайте трохи лимонного соку (це додасть грудці м'якості і поліпшить її смак). Залиште на півгодини.
  •  Тим часом розігрійте духовку. Тепер ви можете вибрати варіант, який зручний для вас: - запекти грудку з маслом; - запекти грудку в фольге.Прі запіканні з маслом у курки з'явиться смачна скоринка, але м'ясо буде легко пересушити. При запіканні в фользі у вас піде трохи більше часу, скоринки не буде, але м'ясо не буде пересушеним.
  •  Після того, як ви відправили грудку в розігріту духовку, стежте за часом. Оскільки шматочки маленькі, вони приготуються дуже швидко - хвилин за 20.Первие 15 хвилин запікайте грудку на середньому вогні, щоб вона не пересохла. Перед вимиканням збільште температуру до максимуму: так м'ясо стане дуже апетитним зовні і залишиться соковитим всередині.